Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 19 Mayıs 2018 12 Görüntüleme

Bim 25 Mayıs 2018 Karcher Khp1 Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi

Bugün sizlerle beraber mayıs ayının son haftası markete gelecek Bim 25 Mayıs 2018 Karcher Khp1 Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesini yapacağız.

Bim market bu hafta ki aktüel ürünler kataloğunda Karcher Basınçlı Yıkama Makinesini bizler için aflarına dizecek. Ünlü alman markalarından olan karcher bu işi gerçekten çok iyi yapanlardan dır. Bim 25 mayıs 2018 aktüel kataloğunun ilk sayfasında yer verilen ürünün detaylı incelemesine başlıyoruz.

Bim 25 Mayıs 2018 Karcher Khp1 Basınçlı Yıkama Makinesi İncelemesi

İnceleme ürünümüz olan Karcher Khp1 Basınçlı Yıkama Makinesini her alanda kullanabilirsiniz. Makinenin üzerinde ki 2 tekerleği ile her alanda rahatça hareket edebilirsiniz. 4 m basınçlı hortumu ile tüm kirleri kolayca temizleyebileceksiniz. İçerisindeki filtreler sayesinde şebeke suyunuz ne kadar kireçli veya pis tortulu olursa olsun bu filtreler sayesinde basınçlı yıkama makinenize bir zarar gelmeyecektir. Karcher Basınçlı Yıkama Makinesi ile evinizin dışını, bisiklet, araba, bahçenizdeki ekipmanlar veya duvarlarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

bim 25 mayıs 20118 karcher khp1 basınçlı yıkama makinesiMakinemiz üzerinde az yer kaplaması için kablo sarma çengeli de bulunuyor. Karcher Yıkama Makinesinin deterjan amme kısmından deterjan vererek daha temiz bir işlem yapabilirsiniz. Emniyet sistemi ile sistemdeki basıncın yükselmesini kontrol altında tutacağınız ve tabancayı kullanmayı bıraktığınız anda motoru da durdurmuş olacaksınız. 1400 watt motor gücü bulunan ürünümüzün üzerinden gelemeyeceği bir iş yok gibi görünüyor. Tam 100 bar basınç veren Karcher Khp1 Basınçlı Yıkama Makinesinin hortum boyu ise 3 metredir. 1 adet jet başlığı ile satışa sunulacak olan yıkama makinesi satte 330 litre su basabiliyor. Kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sunulacak olan Karcher Khp1 Basınçlı Yıkama Makinesi 2 yıl üretici firma tarafından garanti altındadır.

Son olarak ürünümüzün fiyatına gelecek olursak piyasanın altında ki fiyatı ile bim markette satılcak olan Khp1 basınçlı yıkama makinesi sadece 229 TL. Böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa kesinlikle kaçırmamanız gerekn bi fırsat olduğunu dile getirelim. Bu ürüne sahip olmak için yapmanız gereken 25 mayıs 2018 cuma günü sabahtan bim markete uğramak. İncelememizin sonuna geldik. Bir sonraki aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere.

İlgili Broşüre ulaşmak için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.