Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 20 Mayıs 2018 10 Görüntüleme

Bim 25 Mayıs 2018 LG Sk1 Sound Bar Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı ve Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aleti İncelemesi

Bugün sizlerle Bim 25 Mayıs 2018 LG Sk1 Sound Bar Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı ve Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aleti İncelemesini yapacağız.

Bim market 25 mayıs cuma gününe özel aktüel ürünlerini resmi web kaynaklarından paylaştı. Bununla beraber cuma günü gelecek indirimli ürünler arasında biz sizler için Bim 25 Mayıs 2018 LG Sk1 Sound Bar Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı ve Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aleti İncelemesini burada elimizden geldiğince yapmaya çalışacağız.

Bim 25 Mayıs 2018 LG Sk1 Sound Bar İncelemesi

bim 25 mayıs 20118 lg sk1 soundbarİlk olarak başlıktan da görüldüğü üzere incelememiz LG Sk1 Sound Bar üzerine olacaktır. Evlerimizde teknolojinin gelişmesi ile televizyonlar da bi hayli gelişti fakat ses sitemi kullanmadan net ses almamız mümkün değil sonuçta televizyonun işi bizlere görüntü ve sesi normal düzeyde aktarmak. LG Sk1 Sound Bar ile yaşamadığınız zevkleri yaşayacaksınız. 40 watt’lık ses çıkış gücü olan, 2 kanallı hoparlör sistemli, cep telefonu veya bilgisayar ile bluetooth üzerinden bağlanarak çıkış alabileceğiniz. Ayrıca kutu içeriğinde optik ses kablosu ve kumandası da olan 2 yıl lg türkiye garantili LG Sk1 Sound Bar’ın fiyatına gelecek olursak piyasanın 50-60 tl altında satışa sunulacak. İhtiyacınız var ise böyle bir fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Ürünümüzün fiyatına tekrar gelecek olursak sadece 349 TL. Bim 25 mayıs 2018 aktüel kataloğu ile karşımıza çıkan LG Sk1 Sound Bar‘a sahip olmak için 25 mayıs cuma günü bim markete uğramayı ihmal etmeyin.

Bim 25 Mayıs 2018 Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı ve Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aleti İncelemesi

Bim 25 mayıs 2018 xiaomi taşınabilir şarj aleti 10000mah25 mayıs 2018 aktüel kataloğu ile bim market raflarında göreceğimiz iki ürün daha var. Bunlardan ilki Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı oluyor. 2. nesil olarak piyasaya sunulan, iki yönlü hızlı şarj özelliği sunan, bluetooth kulaklık ve mi band bileklik için uygun düşük akım deşarjını destekleyen, led göstergeleri ile kontrolünü rahatlıkla sağlayabileceğimiz. Lityum polimer pilli, ve 1 adet micro usb kısa kablo hediyeli Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı zor durumlarınızda yardımcı olmak üzere 25 mayıs cuma günü bime geliyor. Bi hayli kaliteli ve uygun fiyatlı olan Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazının bim markette ki fiyatı ise 59,90 TL olacak.

Bim 25 mayıs 2018 samsung ta2o hızlı şarj aletiBiliyorsunuz orijinal ürünler kullanmak gerçekten çok önemli eğer yan sanayi ürün kullanırsak mazallah telefonu veya şarj ettiğiniz her neyse bozabilirsiniz. Buna binayen Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aletini bim market üzerinden satın almak çok mantıklı görünüyor. Neden diyeceksiniz? Hemen sizlere özellikleri ile birlikte cevapları sunalım. İlk başta samsung türkiye garantisi altında olan Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aleti mikro usb girişlidir. Güvenli ve hızlı şarj yapabileceğiniz. Samsung Ta2o Hızlı Şarj Aletinin bim marketteki fiyatı sadece 49,90 TL. Bu ürünlere eğer bu fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız bim markete 25 mayıs 2018 cuma günü uğramayı unutmayın. Hepinize keyifli alışverişler dileriz. Bir sonraki aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere…

İlgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.