2020-01-22T09:22:02+03:00
Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 11 Ocak 2019 27 Görüntüleme

Bim 25 Ocak 2019 Autoware Araç İçi Dvr Kamera İncelemesi

Bugün sizler ile fırsatların şahı olan Bim 25 Ocak 2019 Autoware Araç İçi Dvr Kamera İncelemesini yapacağız.

Daha önce bim marketlerine defalarca gelen ve anında tükenen Autoware Araç İçi Dvr Kamera bu hafta yine geliyor. Günümüzde araç içi kamera kullanımı bi hayli arttığını görüyorsunuzdur. Hatta toplu taşıma araçlarında zorunlu hale gelmiş durumda, tabiki bu iyi bir şey biz insan olarak herşeyi her an takip edemeyiz ama makineler bunları bizim yerimize yapabilir. Bime 25 ocak cuma günü gelecek olan Autoware Araç İçi Dvr Kamerası ihtiyaç sahipleri için satışa çıkacak.

Autoware Araç İçi Dvr Kamera Teknik Özellikleri Neler?

Bim 25 Ocak 2019 Autoware Araç İçi Dvr Kamera İncelemesi

Autoware markası uzun süredir bu piyasada olan ve kaliteli ürün satan bir firmadır. Daha öncelerde de bim marketlerine bu tarz ürünler geliyordu. Fakat 28 eylül günü gelen aynalı kamera gerçekten çok istendi. Ancak her markete stok sınırında geldiği için çoğu kişi satın alamadı. Üzülmeyin bu hafta bim marketlerinde Autoware Araç İçi Dvr Kamera satışları tekrar yapılacak. Bim 25 ocak 2019 aktüel kataloğunda belirtildiği üzere bir çok otomotiv malzemesi sizleri bekliyor olacak. Ürünümüzde kayıtlarınızı daha uzun yapabilmeniz için 32 gb micro sd hafıza kart desteği bulunmaktadır. Bu sayede araç içinde ki görüntüleri uzun süre saklayabilirsiniz. Görüntü ve vide uzantıları popüler uzantılar olduğundan yani kayıt edilen görüntü veya video tüm multimedya cihazlarında oynatılabilir. Örneğin akıllı telefonlarda veya laptoplar da rahatlıkla kayıt altına alınan videoyu izleyebilirsiniz.

Bim 25 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu için tıklayın.

Normal zamanlarda Autoware Araç İçi Dvr Kamera çalışmıyor enerji tüketimi ve boş kayıt yapmaması için, üzerinden bulunan hareket sensörü sayesinde herhangi bir hareket algılandığında kayıt devreye giriyor. Bu sayede en gerekli yerlerde ki görüntüler kayıt altına alınabiliyor. 90 derecelik bir çekim açısına sahip olan Autoware Araç İçi Dvr Kamera 25 ocak 2019 cuma günü bim marketlerinde 75 tl’den satışa sunulacak. Eğer sizde bu harika ürüne sahip olmak isterseniz. Cuma sabahı erkenden mahallenizde bulunan bim marketinin önünde sıraya girmelisiniz. Bu tür ürünler her markete 2 veya 3 adet geldiğinden çabuk tükenebiliyor. Bu arada Bim 25 Ocak 2019 Autoware Araç İçi Dvr Kamera İncelemesini tamamladık. Başka bir inceleme ürününde buluşmak dileğiyle…

Yorumlar (6 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.