Bim 26 Ekim 2018 Proware Tezgah Testere ve Benzinli Zincir Testere İncelemesi

0
20
Bim 26 Ekim 2018 Proware Tezgah Testere ve Benzinli Zincir Testere İncelemesi

Bugün sizler ile Bim 26 Ekim 2018 Proware Tezgah Testere ve Benzinli Zincir Testere İncelemesini yapacağız.

Bim’e harika aktüel fırsatlar gelmeye devam ediyor. Fırsatları kaçırmamak için bildirim sistemimize abone olabilirsiniz. Bu hafta raflarda göreceğimiz bim aktüel ürünleri içerisinde hırdavat ürünleri de var. Bunlardan 2 tanesi uygun fiyatlı olması sebebi ile sizler için ayrıntılı inceleme yapmayı düşündük. Bunlar Bim 26 Ekim 2018 Proware Tezgah Testere ve Benzinli Zincir Testere İncelemesi olacak.

Bim’e Gelecek olan Proware Tezgah Testere İncelemesi

Bime Gelecek olan Proware Tezgah Testere İncelemesiBaşlıktan da anlaşılacağı üzere ilk incelememizi Proware tezgah testere hakkında yapacağız. Profesyonel olarak değil ama amatör olarak bir tezgah kurmak istiyorsanız. Bu ürün size göre hobi olarak çalışmayı sevenler için veya yarı profesyonel de olur. genel itibari ile ürüne bakıldığında tasarımı ve güvenlik önlemleri yeterli duruyor. Proware marka ürünlerin kaliteli ve uygun fiyatla bim markette ürün sattıklarına daha öncede şahit olmuştuk. Dileyelim ki bu indirimli ürünler furyası hep devam etsin. 0 ile 45 derece açılı kesim yapan Proware tezgah testere 2950 devir/dk. çalışma hızı ile harikalar yaratmanızı sağlayacak. Bime 26 ekim cuma günü gelecek olan Proware tezgah testerenin teknik özelliklerine gelecek olursak. 45 mm testere kesim kalınlığı ve 24 adet kesme dişi bulunmaktadır. 43 mm kesme derinliğine ulaşan tezgah testere işinizi rahatlıkla yapmanıza yetecektir. 800 watt motor gücü fazla zorlamaya gelmeyecek türden ama başta da dediğimiz gibi profesyonel kullanım için yeterli değildir. Şehir şebekesi voltajı ile evinizde veya atölyenizde bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Piyasa fiyatlarının altında satılan Proware tezgah testereye sahip olmanız için ödemeniz gereken tutar sadece 259 TL. Ayrıca firma tarafından 2 yıl garanti altına alınan proware testereye 2 yıl içinde herhangi bir arızasında yetkili servislere başvuru yapabilirsiniz.

Bim’e Gelecek olan Proware Benzinli Zincir Testere İncelemesi

Bime Gelecek olan Proware Benzinli Zincir Testere İncelemesiSonbaharın yaklaşması ile artık ormancılar veya ihtiyaçları için ormandan malzeme alanlarında kışa hazırlık yapması gerekiyor. Nasıl mı? Kışlık odun istifi için tam mevsimi ne sıcak ne soğuk arık çürük ağaçlarda belli olduğuna göre kışın yakacağımız odunları kesme vakti geldi. Eski zamanlarda ki gibi balta ile uğraşmaya vakit kaybetmeye gerek yok. Bim’e Proware zincirli testere geliyor. Bu harika ürün sayesinde artık kışlık odun veya kesmek istediğiniz başka odunları rahatlıkla halledebileceksiniz. Proware zincirli testerenin özellikleri neler? 2,2 kw gibi yüksek bir motor gücüne sahip olan zincirli testere C.D.I sistemlidir. 0,55 litre yakıt deposu olan testeremiz benzin ile çalışmaktadır. 20 inç yani yaklaşık 51 cm pala boyu ile tüm zorlu kesim işlerini bu ürün ile halledebilirsiniz. Otomatik yağlama sistemi sayesinde arızalara olanak vermeyen Proware zincirli testerenin motoru 52 cc’dir. Fiyatını gelecek olursak ürünümüz bim markette 26 ekim 2018 cuma günü 379 TL‘den satışa çıkacaktır. Eğer sizde bu ürüne sahip olmak istiyorsanız. Sabaha erkenden bim market önünde sıraya girmelisiniz. Ürünler stok adetli geldiği için çok çabuk tükenmektedir. Şimdiden sizlere keyifli alışverişler dileriz. Böylece Bim 26 Ekim 2018 Proware Tezgah Testere ve Benzinli Zincir Testere İncelemesini tamamladık. Başka bir aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere…

Bim 26 Ekim 2018 Aktüel Kataloğuna ulaşmak için resimlerin üzerine veya buraya tıklayabilirisiniz.