Bim 26 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu

Benzersiz fırsatları ile karşınıza çıkacak ürünlerin yer bulduğu Bim 26 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Yen haftaya ait bim broşürlerinin görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. İnanılmaz kampanyalar ile raflara inecek aktüel ürünler sosyal medyayı şimdiden kasıp kavurmaya başladı. Her hafta yaptığı indirimler ile müşterileri memnun eden mağaza bu hafta yine beklenen ürünleri sizlerin hizmetine sunacak. Hiç bir markette olmayan benzersiz ürünler ile nisan ayının son bim aktüel kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz. Peki ama bizleri Bim 26 Nisan 2019 Aktüel Kataloğunda neler bekliyor? Bimde bu hafta yapılan aktüel indirimler hangi ürünleri kapsayacak? 26 nisan 2019 günü başlayan bim indirimleri ne zamana kadar sürecek? İşte merak ettiğiniz tüm soruların cevapları bu sayfada sergileniyor.

Binlerce mağazası ile ülkenin her yerinde son sürat hizmete devam eden süper market her geçen zamanda yeni market şubeleri açarak daha fazla müşteriye ulaşıyor. Bu sayede her vatandaş yapılan indirimlerden yararlanacak. Müşteri olarak sizin yapmanız gereken tek şey yayınlanan aktüel ürünler broşürlerini takip ederek indirim günü beğendiniz malzemeleri en yakın şubeden satın almak. Özellikle yerli veya ithal teknoloji ürünlerini aktüel raflara dizerek tüm takipçilerini sevindiriyor. Piyasada yüksek fiyatlardan satılan telefon, televizyon, küçük ev aletleri gibi ürünleri bimden az ücret ödeyip satın alabiliyorsunuz.

Bim 25 Nisan 2019 Fiyat Listesi

Ürünün AdıFiyatı
Huawei Y5 2018 Cep Telefonu899TL.
Kütahya Porselen Pasta Tabağı 6'lı32,95TL.
Kütahya Porselen Demlik27,95TL.
Kütahya Porselen 2 Katlı Kurabiyelik24,95TL.
Kütahya Porselen 4 Kişilik Kahve Fincan Seti24,95TL.
Kütahya Porselen Şekerlik8,95TL.
Kütahya Porselen Tekli Kayık Tabak14,95TL.
Kütahya Porselen Masa Örtüsü19,90TL.
Fakir Skywalk Buharlı Ütü179TL.
Cam Set Üstü Ocak299TL.
Katlanır Yatak169TL.
Tefal Baskül55TL.
Düğme Pil 6'lı4,95TL.
Paşabahçe Vela Cam Fincan Seti 6'lı25TL.
Paşabahçe Kapaklı Su Şişesi9,95TL.
Paşabahçe Cam Saklama Kabı 2'li16,90TL.
LAV İnci Çay Bardağı 6'lı5,50TL.
Casilda Home Ayaklı Kup 3'lü17,90TL.
Tek Fiyat Ahşap Ürünler2,95TL.

Bim mağazalarına gelen ürünler sınırlı sayıda gelmektedir. O yüzden önceden gelecek ürünleri öğrenmek ve buna göre hareket etmek büyük önem taşıyor. Haftalar öncesinden sizler için hazırladığımız incelemelere bakarak. Bu hafta bimde olacak ürünlere göz atabilirsiniz. Bu da sizi bir adım önde kılacaktır. Beğendiğiniz ürünü bu sayede rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bütçe dostu bim aktüel kataloğunda sadece teknoloji değil gıda ve züccaciye ürünlerini de görmek mümkün. Özellikle bayanların yakın takibe aldığı bu bölümde inanılmaz fırsatlar sizlere ulaşmayı bekliyor. Daima birinci kalite ürünler sunan mağaza güler yüzlü personeli ve cep dostu fiyatları ile sizleri en yakın mağazaya bekliyor.

Böylelikle sizler için incelenen Bim 26 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinin son bölümüne ulaştık. haftaya yeni fırsatların ve yeni bir ayın başında yayınlanacak olan Bim 3 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

bim 26 nisan 2019 rose bach kütahya porselen takımları