Ana Sayfa Bim Aktüel 8 Şubat 2019 15 Görüntüleme

Bim 26 Şubat 2019 Haftanın Önerileri

Bu hafta erkek ve bayanların çok önem verdiği kişisel bakım ürünleri Bim 26 Şubat 2019 Haftanın Önerileri ile ayağınıza kadar geliyor.

Bim marketlerinin yaptığı kampanyaları sosyal medya üzerinden takip edenler erkenden bime ne geleceğiniz öğreniyor. Kampanya gününde ürünlere sahip olma açısından bir adım önde olan sosyal medya takipçileri bu hafta bim markete neler geleceğini artık çok iyi biliyor. Peki Bim 26 Şubat 2019 Haftanın Önerilerinde hangi ürün ne kadara satılacak merak ediyor musunuz? 26.2.2019 bim haftanın önerileri ile sizleri bekleyen ürünlerin detayları bu sayfada yer alıyor.

  • Bim Haftanın Önerileri 26 Şubat 2019 hangi ürünlerden oluşuyor?
  • Bim Yeni Aktüel Kataloğu ile yapılan Kampanyalar neleri kapsıyor?
  • 26 Şubat 2019 Salı İndirimleri aktüel reyonlarda nasıl görünecek?
  • Bim Aktüel Ürünleri hangi tarihe kadar geçerli olacak?

Her hafta müşterilerine aktüel ürün yağdıran bim marketlerinde bu salı kişisel bakım ürünlerini ucuz fiyattan satacak. Ünlü markaların ürünlerine kampanya dahilinde uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Günümüzde kişisel bakıma verilen önem bir hayli artış durumda, erkekler ve kadınlar için her telden ürünlerin bulunduğu haftanın önerileri sizleri çok memnun edecek. Özellikle Dk markasının diş fırçası seti ve beraberinde verilen diş macunu çok çabuk tükenecek gibi görünüyor. Florürsüz, glutensiz ve köpüksüz olan dk diş macunu doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Tam koruma ve beyazlık sağlayan bu üründe aktif karbon ve kil bulunmaktadır. Sadece 9,95 tl ödeyip satın alabileceğiniz bu ürünü kaçırmamanızı öneririz.

Bim 26 Şubat 2019 Fiyat Listesi

[table id=26 /]

Öte yandan ev temizliği içinde ürünlerinde bulunduğu bim 26 şubat salı kataloğunda baharın yaklaşması ile temizliklerin başlayacağı anlamını da taşıyor. Şimdiden temizlik malzemelerinizi bim’den uygun ücret ödeyerek alabilirsiniz. Bu haftanın ürünleri arasında gözümüze en çok çarpan 3 katlı ve parfümlü olan tuvalet kağıdı oluyor. 24’lü olarak satışa çıkan ürün sadece 29,95 tl’ye satılacak. daha sayamadığımız bir çok ürünün yer aldığı bim aktüel broşürünü incelmeniz üzere sayfanın devamında bulabilirsiniz.

Böylelikle sizler için özen içinde hazırlanan Bim 26 Şubat 2019 Haftanın Önerilerinin son bölümüne geldik. Haftaya yeni kampanyaların olacağı Bim 5 Mart 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 26 şubat 2019 kişisel bakım ürünleri

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.