Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 19 Temmuz 2018 10 Görüntüleme

Bim 27 Temmuz 2018 Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayar İncelemesi

Bugün sizlerle burada Bim 27 Temmuz 2018 Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayar İncelemesini beraber yapacağız.

Bim marketleri  teknoloji ürünlerini ayağımıza getirmeye devam ediyor. 27 temmuz bim aktüel ürünler kataloğunda belirtildiği üzere Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayar geliyor. Tabi ki sadece bu değil bime 27 temmuzda gelecek diğer aktüel ürünlere ulaşmak için tıklayabilirsiniz. Günümüz şartlarında teknoloji ürünlerine sahip olmadan iş yapamaz olduk. Ama gel gör ki dolar ve euronun artması ile fiyatlar bi hayli arttı. İşte bu durumda bim market bizlere uygun fiyatlı teknolojik ürün sunuyor. Sizler için detaylı olarak Bim 27 Temmuz 2018 Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayar İncelemesini yapmaya başlıyoruz.

Bim 27 Temmuz 2018 Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayar İncelemesi

bim 27 temmuz 2018 hometech alfa 110a windows dizüstü bilgisayarBime bu hafta gelecek olan uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar olan hometech uygun fiyatlı piyasa ürünü olarak geçiyor. Eğer çok yoğun grafik çalışmıyor ve oyun oynamıyorsanız bu bilgisayar tam size göre diyebiliriz. Bime 27 temmuzda gelecek olan Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayarın özelliklerine gelecek olursak. İntelin atom işlemcisi olan trail z3735-F-Z3736F çift çekirdekli modelini kullanıyor. 1920*1080 ve 11,6 inç ekran genişliğine sahip, 2 gb ram ve 32 gb hafızası bulunuyor. 64 gb’a kadar arttırılabilen hafızalı Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayarda bluetooth ve wi-fi de bulunuyor. 7000 mah bataryalı lap top ile uzun süreli pilden çalışabilirsiniz. Ayrıca ön tarafında bulunan0,3 mp kamera ile skype vs göüşmeleride yapabilirsiniz. Özellikleri genel olarak yorumlayacak olursak. Bu fiyata bu ürün gerçekten kaçmaz. Eğer ki sadece nternete girmek ve bir kaç döküman işi yapmak isterseniz bu bilgisayarı kaçırmayın derim. En çok merak edilecek soru bime 27 temmuz 2018 günü gelecek Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayarın fiyat nedir? Bu güzel ürünün fiyatı sadece 599 TL‘dir.

Hometech ALFA 110A Windows Dizüstü Bilgisayara sahip olmak için yapacağınız tek şey 27 temmuz günü sabah erkenden bim markete uğramak ve Hometech ALFA Dizüstü Bilgisayara sahip olmaktır. Şunu ayrıca belirtmek isterim aktül ürünlerin stok adeti düşük olduğu için her mağazaya bir kaç tane gelebiliyor. Onun için eğer bu ürünü gerçekten istiyorsanız. 27 temmuz perşembe günü bim market önünde sabahtan beklemelisiniz. Bim market açılış saati 09:00 Şimdiden sizlere keyifli alışverişler dileriz.

[alert-success]İlgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.