Bim Autoware Araç İçi Dikiz Aynası Kameralı İncelemesi

0
21

Bugün sizlerle Bim 28 Eylül 2018 Autoware Araç İçi Dikiz Aynası Kameralı İncelemesine göz atacağız.

Bim’e bu hafta harika ürünler geliyor. Otomobil sahiplerinin çok beğeneceği ve genelde hep ihtiyaç duyulan ürünler de bulunmaktadır. 28 eylül günü bim markete uğramanız halinde otomobiliniz için harika aksesuarlar satın alabilirsiniz. Peki ama bime gelecek olan otomobil aksesuarları arasında neler var? Bu aksesuar ürünlerinin fiyatları nedir? Merak etmeyin tüm sorularınızın cevaplarını bu incelemede bulacaksınız.

Bim 28 Eylül 2018 Autoware Araç İçi Dikiz Aynası Kameralı İncelemesi

Bim 28 Eylül 2018 Autoware Araç İçi Dikiz Aynası Kameralı İncelemesi

İlk inceleme ürünümüz başlıktan da anlaşılacağı üzere bim 27 eylül 2018 aktüel kataloğunda yer alan araç içi kamerası olacak. Günümüzde yeni çıkan otomobillerde geri görüş kamerası var. Ama eski model araçlarda malesef yok. Bime 28 eylül günü gelecek autoware araç içi dikiz aynası ile bu ihtiyacınız karşılanacak. Montajı sırasında aracınızın orjinalleğine hiç bir kusur gelmeyecektir. Kolay kurulum ve kolay kullanımı ile sizleri memnun edecek olan bim araç içi dikiz aynalı kameranın özelliklerine gelecek olursak. Full hd görüntü kalitesi ile net bir görüş açısı sağlayacaktır. 3.5 tft ekranı 120 derecelik bir görüntü açısı sağlıyor. 32 gb’a kadar sd kart desteği ile görüntü silme derdiniz olmayacak. Ayrıca autoware araç içi dikiz aynalı kamerasında hareket sensörü ve g sensörde bulunuyor. Nedir bunlar?

Örnek verecek olursak. Kamera normal zamanda kayıtta olmuyor. Boş çekim yapmıyor. Araca herhangi bir darbe veya sarsılma gelirse kameralı dikiz aynamız bunun öncesi ve sonrası olmak üzere kayıt altına almaya başlıyor. En çok merak edilen soruya gelecek olursak. Autoware Araç İçi Dikiz Aynası Kameralı fiyatı nedir? Bu harika ürünün fiyatı sadece 169 tl‘dir. Piyasanın altında bir fiyattan satılacak olan aktüel ürünümüze sahip olmak için 28 eylül 2018 cuma günü bim markete uğramanız yeterli olacaktır. Yalnız belirtmek isterim ki ürün stok adedince geleceğinden sabah erkenden bime uğramanız ürüne sahip olma şansınızı arttıracaktır. Bizim yorumumuza gelecek olursak. Bu ürün piyasadaki ürünler ile aynı işi yapıyor olmasına rağmen daha uygun bir fiyattan satışa çıkıyor. Eğer aracınız eski model ise ve geri görüş kamerası ihtiyacınız varsa bence bu ürünü kaçırmamalısınız. Böylece sizler için Bim 28 Eylül 2018 Autoware Araç İçi Dikiz Aynası Kameralı İncelemesini bitirdik. Başka bir aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]İlgili kataloğa ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]