Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 22 Eylül 2018 33 Görüntüleme

Bim 28 Eylül 2018 Oto Araç Süpürgesi Kompresör Park Sensörü Çevirici Oto İnverter İncelemesi

Bugün sizlerle tek tek Bim 28 Eylül 2018 Oto Araç Süpürgesi Kompresör Park Sensörü Çevirici Oto İnverter İncelemesini yapacağız.

Bimde bu hafta yer yerinden oynayacak. Otomobil severler için harika indirimlerin yer aldığı bim 28 eylül 2018 aktüel kataloğunun incelemesini daha önce yapmıştık. Ayrıntılı olarak sizler için otomobil aksesuarlarına göz atalım dedik. ülkemizde nerede ise herkesin arabası var. Araçlarımız eski model olduğu için çoğu özellik bulunmuyor. Ama sonradan kolay bir şekilde montajı yapılarak. Her özelliği ekleyebiliriz. Şimdi sizler için kalem, kalem tüm ürünleri inceleme vakti geldi.

Bim 28 Eylül 2018 Oto Araç Süpürgesi İncelemesi

Bim 28 Eylül 2018 Kompresör İncelemesiOtomobili olan müşteriler için her zaman oto yıkamaya para vermek zor gelebilir. Bahsedeceğimiz bu ürünü satın alarak arabanızın iç temizliğini siz kolayca yapabilirsiniz. Bim markete 28 eylül 2018 cuma günü gelecek olan Fakir Oto Araç Süpürgesinin öne çıkan özellikler ise şöyle; 3 farklı başlığı ile istediğiniz yeri köşe bucak temizleyebilirsiniz. Kuru yada ıslak çalışma alanlarında kullanabileceğiniz  Oto Araç Süpürgesi firma tarafından 2 yıl garanti altına alınmıştır. Fakir Oto Araç Süpürgesinin fiyatı ise sadece 125 TL. Bu aktüel ürüne sahip olamak için bim markete 27 eylül cuma günü uğramalısınız.

Bim 28 Eylül 2018 Kompresör İncelemesi

Bim 28 Eylül 2018 Kompresör İncelemesiBaşlıktan da anlaşılacağı üzere inceleme ürünümüz kompresör olacak. Her zaman değil ama bu ürün belki hayatınızda bir kaç kez lazım olur ama o da öyle yerlerde lazım olur ki ilaç gibi gelir size, araç sahiplerinin mutlaka bulundurması gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum. Neden mi? Bazen öyle yerlere gitmek zorunda kalırız ki, kuş uçmaz kervan geçmez derler ya işte o yerlerde aracınızın lastiği patladığında kompresör size can suyu olacak. Olmaz demeyin. Her araç sahibinin başına gelebilecek bir durum olduğunu unutmayalım ürünümüzün özelliklerine gelecek olursak. 12 volt dc gerilim ile çalışan, 3 metre kablo uzunluğu ile ihtiyacınızı karşılayacak. Analog basınç sensörü ile 28 eylül günü bime gelecek olan kompresör 79,90 TL. fiyattan satışa sunulacak.

Bim 28 Eylül 2018 Park Sensörü ve Oto Çevirici İnverter İncelemesi

Bim 28 Eylül 2018 Çevirici Oto İnverter İncelemesi27 eylül günü bime gelecek otomobil ürünleri bitmek tükenmek bilmiyor. Uygun fiyatlar ile bim market raflarında karşımıza çıkacak olan araç malzemeleri arasında şimdi park sensörünü inceleyeceğiz. Eski model araçlarda park sensörü olmayışı gerçekten kötü bir durum ama artık dışarıdan kolayca monte edilebilecek bir ürün var. bimde 27 eylül günü sensör algılama aralığı 10cm ile 1,8 metre aralığı olan, 4 adet sensör ucu ile aracınızın arka tarafını tamamen kontrol edeceksiniz. Türkçe sesli yardım desteği ile Park Sensörünün fiyatı 109 TL.  Herkes için değil ama bazı insanların işi gereği bulunduğu yerlerde 220 volt şehir şebekesi olmayabiliyor. Genelde tatilde, kampta şehir şebekesine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu zamanlarda ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Çevirici Oto İnverter12v-220v imdatınıza yetişiyor. 300 watt güce sahip bu üründe 5 volt usb çıkışıda bulunmaktadır. Fiyatı ise sadece 109 TL. İncelediğimiz tüm bu aktüel ürünlere sahip olmak için 28 eylül 2018 günü bim markete sabahtan uğramalısınız. 

[alert-warning]İlgili kataloğa ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-warning]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.