Aktüel Ürün İnceleme

Bim 29 Haziran 2018 Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi ve Yorumları

Bugün sizlerle Bim 29 Haziran 2018 Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi ve Yorumlara göz atacağız.

Bim market her geçen gün bizleri şaşırtmaya devam ediyor. 29 haziran cuma günü bime volta marka elektrikli bisiklet geliyor. Özellikle istanbul gibi trafik çilesinin çok olduğu şehirlerde ilaç gibi gelecek olan ürünümüzün yani Bim 29 Haziran 2018 Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi ve Yorumlarını sizlerle beraber bu sayfada değineceğiz.

Bim 29 Haziran 2018 Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi ve Yorumları

Bim 29 Haziran 2018 Volta Elektrikli Bisiklet İncelemesi ve Yorumları

Konu başlığında da bahsettiğimiz üzere inceleme ürünümüz 29 haziranda bime gelecek volta elektrikli bisiklet hakkında olacak. Trafikten artık rahatlıkla kaçabileğinizi sizlere müjdelerken volta elektrikli bisikletin özellikleri neler onlara bir göz atalım. Günümüzde kısa mesafeler için artık benzin ve mazot gibi yakıtları kullanan taşıtları yavaş yavaş piyasadan kalktığını duymuşsunuzdur. Fiyatlarda ki yükseklik bir yana çevreye verdiği kirlilik ve gürültü başka yana, devletler artık belirli hedefler koyarak elektrikli araçlara geçme yolunda hızla ilerliyor. Avrupa ülkelerinde bunları sıklıkla görebilirsiniz. Türkiyede ise elektrikli araçlar için devlet tarafından bazı özel indirimler yapılmaktadır. Kısa mesafelerde kullanmak için volta elektrikli bisiklet sizlere iyi gelecektir. Kısa mesafe derken 55 km’ye kadar olduğunu da söyleyelim.

Volta Elektrikli Bisiklet Özellikleri

Bim 29 Haziran 2018 Volta Elektrikli Bisikletin yüksek çekiş gücene sahip elektrikli motoru ile rahatlıkla her yere ulaşabilirsiniz. Maksimum yapacağınız hız ise 25 km/h olacaktır. Bime 29 haziran da gelecek elektrikli bisiklet volta 4 adet 12 volt 12 ah jel aküye sahiptir. Kontrol ekranından 4 seviyeli akü doluluk seviyesinide takip edip ona göre yol planınızı yapabilirsiniz. 55 kg ağırlığında kopmakt bir yapıya sahip olan Volta Elektrikli Bisikleti kullanmak için herhangi bir ehliyet yada plaka da gerektirmez. Yani emniyet trafik şube ile işiniz olmayacak.

Volta elektrikli bisikletin yakıt tüketimiz ise şöyle; 35 kuruşluk şarj ile 55 km’ye kadar yol katedebilirsiniz. Uygun değil mi bizce de öyle görünüyor. Her şey tamam ama kötü bir seneryo işleyelim. Yakıtınız bitti ve bime 29 haziran günü gelecek volta elektrikli bisiklet ile yolda kaldınız ne yapacaksınız? Ürümüzün isterseniz elektrikli pedal özelliğini devre dışı bırakarak mekanik pedal kullanımı ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Ayrıca kolay çıkarılıp takılabilen aküleri sayesinde evinizde ve iş yerinizde çıkarıp rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Unutmadan elektrikli Volta bisikletin ön tarafında yetişkin koltuğu, arkada ise çocuk koltuğu da bulunmaktadır. En çok cevap bekleyen soru; peki ama bime 29 haziran günü gelecek olan volta bisikletin fiyatı nedir? Bu özel aktüel ürünün fiyatı sadece 1,499 TL. Bu ürüne sahip olmak için yapmanız gereken tek şey 29 haziran cuma günü bim markete sabah erkenden uğramak. Kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sunulacak olan vola elektrikli bisiklet incelemesini tamamladık. Başka aktüel ürünler incelemesinde görüşmek üzere…

İlgili bim 29 haziran 2018 cuma aktüel kataloğuna ulaşmak için buraya veya resim üzerine tıklayabilirsiniz.

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim. E-Posta: [email protected]

İlgili Kataloglar

2 Yorumlar

    1. bim market çok beğenilen aktüel ürünlerini daha sonradan da tekrar getirdiği oluyor. Fakat bunun için bir zaman veremiyoruz. Sitemizin bildirim sistemine abone olarak anlık olarak gelişmelerden ve yeni kataloglardan haberdar olabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün