Ana Sayfa Bim Aktüel 11 Mart 2019 25 Görüntüleme

Bim 29 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

Yeni kampanya dönemine ait mükemmel fırsatların bulunduğu Bim 29 Mart 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bimde bu hafta inanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor. Teknolojiden züccaciyeye bir çok ürün çeşidinin kampanya ile satılacağı haberi şimdiden sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Takipçilerinin merakla beklediği Bim 29 Mart 2019 Aktüel Kataloğunda indirimler sel olup akacak. Gündeme dair bir çok ürünün indirim etiketi ile satılacağı bim mağazaları kapılarını bu hafta yine uygun fiyatlı ürünler ile açacak. Peki ama bizleri bu hafta bim aktüel ürünlerinde neler bekliyor? Bime gelecek olan aktüel fırsatların detayları nelerdir? Bimde bu hafta kampanyalar hangi ürünleri kapsıyor. Bunun gibi sorular sizlerinde aklını bulandırıyor ise incelememize ayrıntılı olarak göz atabilirsiniz.

Haftalık indirim broşürlerini sosyal medya üzerinden paylaşan bim mağazalarının ürün kalitesi çok yüksek olduğunu herkes biliyor. Yerli ve ithal bir çok ürünü piyasa fiyatlarının çok altında satışa çıkaran bim mağazalarının yapacağı indirimler halk tarafından merakla bekleniyor. Açıklandığında ise büyük bir rağbet ile cuma günleri bim market önlerinde sıraya dönüşüyor. En ekonomik ve kaliteli ürün satan aktüel marketler arasında yer alan süper market zinciri orijinal olmayan ürün satmıyor. Bu özelliği ile bimden ürün satın alanlar biliyor ki aldıkları ürün kaliteli olacak. Her cuma indirimler ile kapılarını müşterilere açan bim marketlerinde her türlü ürünü bulmak mümkün olabiliyor. Genel olarak ihtiyaçlara göre ürünler sunan mağaza her hafta farklı konseptler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bim 29 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=63 /]

Ekonomik olarak zor günler geçirdiğimiz şu zamanlarda bim mağazalarının yaptığı indirim ve kampanyalar vatandaşlara ilaç gibi geliyor. Sadece aktüel olarak değil gıda indirimlerini de bim mağazalarından görmeye alıştık. Özet olarak her hafta bim markete uğrayarak. Haftalık gıda alışverişlerinizi ve ihtiyacınız olan aktüel ürünleri satın alabilirsiniz. Geçmişten günümüze kendini geliştiren bim marketlerinin şube ağı genişlemeye devam ediyor. Her geçen gün bir şubeyi daha bünyesine katarak büyüyen süpermarket zinciri indirim ve kampanya da sınır tanımıyor.

Böylece sizler için ayrıntılı olarak göz attığımız Bim 29 Mart 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya yeni kampanyaların olacağı Bim 5 Nisan 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 29 mart 2019 katlanır yatak

Etiketler:

Yorumlar (13 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.