Ana Sayfa Bim Aktüel 20 Nisan 2019 28 Görüntüleme

Bim 3 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Kampanya öncesi duyurulan ve içerik itibari ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Bim 3 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bim marketleri bu hafta indirim yaptığı ürünleri sizlerde çok seveceksiniz. Her dönem indirimlerini kesintisiz sürdüren ve müşterilerine tüm imkanları sunan mağazaya bu hafta uğramanız halinde süpriz ürünler ile karşılaşacağınızı bilmenizi isteriz. Peki ama bu kadar söz edilen ve sosyal medyayı ayağa kaldıran Bim 3 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunda hangi ürünler bizleri bekliyor? 3 mayıs cuma günü başlayacak kampanya ne zamana kadar sürecek? Bim aktüel ürünlerinin hangileri bu hafta güncel kampanyaya dahil edildi? Tüm sorularınızın cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bimde bu hafta aktüel raflar fırsat ürünlerinin çokluğu ile dolup taşacak. Müşteriler tarafından gösterilen ilgi ile bim mağazaları daha fazla ürünü daha uygun fiyata getirmeyi sürdürüyor. Devamlı market içerisi kalabalık olduğundan alternatif şubelere yönelen vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda aktüel ürünleri almayı sürdürüyor. Kapı önünde oluşan sıralar müşterilere vız geliyor. Çünkü biliyorlar ki içeride bu hafta gelen aktüel ürünler çok değerli ve fiyatları da çok uygun bu fırsatları kimse kaçırma istemez. Benzersiz ürün kalitesi ile hem yerli hemde ithal ürünleri her cuma aktüel raflarına dizen süpermarket kaliteli alışverişten ödün vermiyor.

Bim 3 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=102 /]

Her ailenin bütçesine uygun fiyatlı ürünleri yer aldığı 3 mayıs cuma bim kataloğunda teknolojik, züccaciye, dekorasyon gibi farklı ürün grupları indirim etiketi ile satışa çıkarılacak ürünler arasında yer alıyor. Ramazan ayının yaklaşması ile gıda ihtiyaçlarınızı da gözeten market yapacağınız büyük gıda alışverişi için tüm ürünlerini indirimlerle sizlere yansıtacak. Aylık olarak yapılan aile alışverişlerinde ise tüm aileniz ile beraber en yakın bim şubesine uğrayabilir ve buradan herkese uygun bir ürün satın alabilirsiniz. Her cuma aksatmadan bim marketlerine gelen sadık müşterilerini devamlı arttıran ve onları daha fazla nasıl memnun ederiz yolunda elinden geleni yapan süper market bu yolda takipçileri ve sevenleri ile beraber yürümeye daha fazla vatandaşa indirim götürmeye devam ediyor.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan Bim 3 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun son kısımına geldik. Önümüzdeki hafta geçerli olacak. Bim 10 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 3 mayıs 2019 philips buharlı ütü

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.