Bim Aktüel

Bim 30 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğu

Türkiyenin en büyük market zinciri ünvanına sahip bim marketleri güncel ürünlerinin olduğu Bim 30 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğunu yayınlandı.

Yaz mevsiminin son günlerinde aktüel raflara yerleştirilecek ürünler ortaya çıkmaya başladı. Eylül ayının yaklaşması ile okula başlayacak olan çocukların kırtasiye giderleri market tarafından düşünülmüş olmalı ki onlar için süper ürünler getiriyor. özellikle kalite ve fiyat bakımından tercih sebebi olan bim aktüel ürünleri yıllardır her vatandaşın yardımcısı olmuştur. Hal böyle olunca müşterileri bim marketlerini her indirim günü dolduruyor. Cuma günleri sabah erkenden kalkıp market önünde bekleyen insanlar daha önce incelediği aktüel ürünler kataloğunda ki malzemeyi satın alma telaşına giriyor. Bu hafta beklenen Bim 30 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğunda ise yine herkesi memnun edecek ürünler var.

Sosyal medya üzerine bakıldığında vatandaşların heyecanları yazdıklarından belli olmaktadır. Herkes bimde bu hafta hangi ürünler olacak diye birbirine sorular sormaktadır. Ne kadar tahmin edilemese de insanların bir fikirleri var. Okul sezonunun yaklaşması ile veliler’in gözü bimde defter, kitap, kalem, silgi, çanta gibi temel okul ihtiyaçlarını satın alabilmek için bim marketin kampanyayı başlatmasını beklemektedirler.

Bim 30 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğu

Bunun yanı sıra elektrik ve elektronik eşyalar, araç içi gereçleri,  bahçe ürünleri, dekorasyon malzemeleri, cam eşya ve parçalar, tuhafiye ürünleri gibi birbirinden farklı renk, desen ve modelde ürünler yer almaktadır. Marketler artık internet üzerinden de kendi sitelerini faaliyete geçirmekte ve internet yolu ile de müşterilerine hizmet vermektedir. İndirim kampanyaları ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ilgili her türlü bilgilendirme hakkında bilgi sahibi olmak için broşürlerden almak veya internetten marketin alışveriş sitesine girmek yeterli olmaktadır.

Böylece sizler için özenle hazırlanan 30 Ağustos 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Bim 6 Eylül 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 30 ağustos 2019 kırtasiye ürünleri

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com