Ana Sayfa Bim Aktüel 18 Nisan 2019 15 Görüntüleme

Bim 30 Nisan 2019 Haftanın Önerileri

Merakla beklenen bim aktüel katalogları içerisinde son haftaya ait olan ürünlerin yer aldığı Bim 30 Nisan 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Kaliteli hizmet anlayışını daima sürdüren ve her zaman arttıran bim mağazaları yeni haftaya ait indirimlerin olduğu broşürlerini sosyal medya üzerinden paylaştı. Büyük indirim fırsatlarının bulunduğu aktüel katalogta eviniz için ihtiyaç olunan tüm ürünlere ulaşabileceksiniz. Yerli ve ithal ürünleri bim kalitesi ile sofralarınıza, evlerinize getiren süper marketin bu hafta neler getireceği büyük merak uyandırdı. Sanal alemde dolaşan sorular arasında şunlar yer almaktadır. Bim 30 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinde bizleri tam olarak hangi ürünler bekliyor? Bimde bu hafta salı günü hangi ürünler kampanya içerisinde olacak? 30 nisan başlayan haftanın önerileri ne zaman son bulacak? Aklınıza takılanlar için sayfayı kaydırmaya başlayabilirsiniz.

1995 yılında 25 mağaza ile hizmet vermeye başlayan bim mağazaları her geçen gün kalitesini arttırarak halkta karşılık buldu. Süper indirimli ürünler ile vatandaşın gönlünde tath kuran mağazanın belki lüks reyonları yok ama asıl önemli konu olan fiyat ve kalite özellikleri yüksek, işte burada vatandaş devreye giriyor. İhtiyaçlara yönelik ürünleri aktüel raflarında devamlı gördüğümüz market her geçen gün şube sayısını da arttırarak. Hizmeti daha da uzaklara her eve sokmaya çalışıyor. Satılan avantajlı ürünler ile evlerinin ne ihtiyacı varsa karşılayan müşteriler bu hizmetten oldukça memnun görünüyor.

Bim 30 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=104 /]

Teknolojiden zücacciyeye, dekorasyondan kişisel bakıma tüm fırsatları haftanın 2 günü sizlere sunan süper market haftanın 7 günü açık indirim günleri salı ve cuma ama indirimler tüm hafta boyunca geçerli oluyor. Özellikle ev hanımlarının yakın takibe aldığı züccaciye ve dekorasyon ürünleri çabuk tükenmektedir. Eğer aktüel broşüründe gördüğünüz ve beğendiniz bir ürün varsa indirim günü erkenden bime uğramalısınız. Aksi takdirde sizden önce satın alabilirler. Aylık ve haftalık olarak gıda alışverişlerinizi de az ücret ödeyerek bütçe dostu marketten yapabilirsiniz. kampanyalardan haberdar olmak için bizleri sosyal medya hesapları ve bildirim sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Böylelikle indirimlerden ilk sizin haberiniz olacaktır.

Böylelikle sizler için özenle hazırlanan Bim 30 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya yeni ürünler ile beraber Bim 7 Nisan 2019 Haftanın Önerileri incelemesinde görüşmek üzere…

bim 30 nisan 2019 sırım riviera zeytinyağı

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.