2020-01-22T10:24:53+03:00
Ana Sayfa Bim Aktüel 19 Mayıs 2019 57 Görüntüleme

Bim 31 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu

Bimde bu hafta tükenmeyen indirim fırsatları devam ediyor. Herkesin merakla beklediği Bim 31 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Müşterilerinin oluşturduğu eksik listelerini tamamlaması için bu hafta bime gitmeleri yeterli olacak. Evinizin genel ihtiyaç tablosunu sizlerde hazırladıysanız en yakın şubeye uğramalısınız. Her hafta indirimlerini tanıtan mağaza bu hafta yine tanıtımlarını yapmaya başladı. Sosyal medya üzerinde de büyük takipçi kitlesine sahip olma bim marketleri paylaştığı Bim 31 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğu ile bayramı erkenden getirdi. Havaların artık ısınması ile yazlık ürünlere olan ihtiyaçlarınızı bimden karşılayabileceksiniz. Peki ama bizleri bu hafta bim aktüel kataloğunda neler bekliyor? Bimde bu cuma indirimli ürünler arasında neleri tercih etmeliyiz? 31 mayıs cuma günü başlayan kampanyalar ne zaman bitecek? Sorularınızın cevaplarını incelemede bulabileceksiniz.

Hangi bütçeye sahip olursanız olun bimde sizin cebinize ve isteğinize göre bir üründe mutlaka oluyor. Yıllardır ülkemizde hizmet veren mağazanın fiyat, kalite performansı vatandaşlar çok fazla beğenilmektedir. Marka ürün satın almak isteyen insanlar artık lüks alışveriş merkezlerine değilde aktüel marketlere uğrar oldu. Süslü rafları yok ama uygun fiyatları var. Çektikleri reklam filmleri ile de misyonlarını ve vizyonlarını belirten süper market emin adımlar ile ilerlemeye ve daha fazla büyümeye devam etmektedir. 6000’in üzerinde şubesi bulunan mağaza Türkiye’nin her yerinde vatandaşlara uygun ürün hizmeti vermektedir.

Bim 31 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=129 /]

Kaliteden aslan ödün vermeyen mağaza her zaman firmaların orijinal ürünlerini satmaktadır. Sattığı ürünler yetkili firmalar tarafından garanti altında olduğunu buradan sizlere bildirelim. Aile bütçesinin devamlı yanında olan mağaza ay sonunu getiremeyen düşük gelirli ailelerinde yardımına her daim koşuyor. Salı ve cuma günleri indirimlerini başlatana mağaza 1 hafta boyunca kampanyaları sürdürüyor. Böylelikle bimde indirimler her gün devam ediyor. Bimde bu hafta teknoloji ürünleri bekleyenler büyük süprizler olduğunu söyleyelim. Uzun zamandır beklenen bir çok ürün bu hafta aktüel raflara dizilecek. Erkenden mağazaya uğrayarak önceden beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Böylece sizler için özenle hazırlanan Bim 31 Mayıs 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 7 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 31 mayıs 2019 modern tv ünitesi

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.