Bim Aktüel

Bim 4 Haziran 2019 Haftanın Önerileri

Güncel kampanya ürünlerinin yer bulduğu Bim 4 Haziran 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Sosyal medya üzerinde çok merak edilen bim kataloğu nihayet paylaşıldı. Muhteşem kampanyaların sizleri beklediği haftanın önerileri bu hafta yine ayağınıza gelecek. Takipçilerini bu hafta yine memnun edecek olan mağaza tarihi günlerinden bir anı yaşayacak. Malum indirim günleri süper marketlerin en kalabalık günleri olmaktadır. Bim 4 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinde yer alan ürünlere sahip olmak isteyen takipçiler bu salı mağazaya yoğun ilgi göstereceklerdir. Peki ama bu kadar ses çıkaran bim haftanın önerilerinde hangi ürünler var? Bim aktüel kataloğuna yansıyan öneriler ne zamana kadar geçerli olacak? Kampanya ürünlerinin fiyatları nasıl olacak? İşte merak edilen tüm sorularınızın cevaplarını bu sayfada bulabileceksiniz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı aktüel ürünlerini daima müşterilerine sunmayı hedefleyen mağaza günümüzde çok fazla sevilmekte ve rağbet görmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren mağaza ülkenin her alanına dağılmış durumda ve her geçen an daha fazla şube açarak indirimleri her yere ulaştırmaktadır. Akıl almaz indirim fırsatlarını daima ayaklarınıza kadar getiren bim marketleri bu emeklerinin karşılıklarını vatandaşta buluyor. Sadık müşteri kitlesi ile her salı ve cuma günü bimde ki indirimlere yoğun ilgi gösteren vatandaş uygun fiyatlı ürünleri satın almaya devam ediyor.

Bim 4 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=130 /]

Son günlerde devlet destekli enflasyon ile mücadele programına da katılan mağaza da bir çok ürün her zaman indirimli fiyatı ile satılıyor. özellikle kahvaltılık ve manav ürünleri bölümüne büyük indirim sunan marketin rafları müşteriler tarafından mercek altına alınmış durumda, Patates ve soğan gibi temel gıda ürünlerini pazarların yarı fiyatına satan bim, müşterilerin uğrak noktası olmayı başardı. Durmayan ve her geçen gün kendine bir şeyler katan süper marketin ilgili çalışanları is aytrıca bir mutluluk sebebi oluyor. Bimde bu hafta satılacak olan ürünlere sahip olmak isteyen vatandaşların yapmaları gerekenleri sizlere bildiriyorum. yayınlanan aktüel kataloğu üzerinden alacağı ürünü seçmek indirim günü geldiğinde ise sabah erkenden en yakın bim şubesine gitmek. Eğer geç giderseniz istediğini ürünü başka biri satış almış olabilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Böylece sizler için özenle hazırlanan Bim 4 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya yeni ürünlerin olacağı Bim 11 Haziran 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]bim 5 haziran 2019 rize çay doğuş 1 kg

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com

1 yorum