Ana Sayfa Aktüel Ürün İnceleme 27 Eylül 2018 24 Görüntüleme

Bim 5 Ekim 2018 Baymak Şofben Banyo Tipi İncelemesi

Bugün sizlerle ihtiyaç sahiplerine özel Bim 5 Ekim 2018 Baymak Şofben Banyo Tipi İncelemesini yapacağız.

Bim marketleri ekim ayının ilk aktüel kataloğu olan bim 5 ekim 2018 aktüel kataloğunda belirttiği üzere baymak marka şofben getiriyor. Günümüzde hala doğalgaz kullanmayan kimseler bulunmaktadır. Tabi bu olay ayrı bir can yakıcı bence, neyse konumuza dönelim 5 ekim günü bim marketlerine gelecek olan baymak banyo tipi şofbenin tüm özelliklerine sizler için bakacağız.

Bim 5 Ekim 2018 Baymak Şofben Banyo Tipi İncelemesi

bim 5 ekim 2018 baymak şofben banyo tipi 2Ülkemizde çoğu yerde doğal gaz olmasına rağmen hala bulunmayan noktalarda vardır. Elektrikli şofben seçerken çok dikkatli olmalısınız. Çünkü burada su ve elektrik yan yana geliyor. Gerçekten hayati önem taşıyan bir durum olduğunu bildirmek isterim. Bim markete 5 ekim günü gelecek olan baymak marka banyo tipi şofben güvenlik ve kazalar en aza indirmek için güzel çalışmalar yapmışlar. Baymak Şofben Banyo tipi ürünün özellikleri nelerdir? 6 farklı emniyet sistemi ile kazaları en minimuma indirmiş durumdadır. Aşırı ısınma ve yüksek akımda 2. daldırma termostatı da vardır. Yine aşırı su basıncında oluşan kazaları önlemek amacı ile emniyet sübabı 6 emniyet sisteminden biridir. Yanmaya karşı alev almayan plastikten üretilen ham maddeli, giriş ve çıkış suyu kesildiğinde enerji istemini kesen özel diyaframı da bulunmaktadır.

Diğer yandan 3 farklı çalışma konumu ile 3kw, 4kw ve 7kw’a kadar ısıtma gücüde olduğunu söyleyelim. Bu tür elektrikli şofben kullananların şu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir. Şofben kullanılmak istendiğinde önce şofben konumu istenilen yere getirilmeli sonra da su açılmalıdır. Böylece daha güvenli bir duş alabilirsiniz. Aksi takdirde yük altında şofbenin anahtar konumunu değiştirmek butonun yüksek ark yapmasını sağlayacaktır. bim 5 ekim 2018 baymak şofben banyo tipi Bu da Cihazın kullanım ömrü ve arıza durumları için, hiç tavsiye edilen bir durum değildir. Bime gelecek olan baymak şofben ile birlikte el duş da verilmektedir. İp 24 koruma sınıfı ile güvenle kullanabilirsiniz. En çok merak edilen sorum 5 ekim cuma günü bim’e gelen baymak banyo tipi şofbenin fiyatı nedir? İki yıl firma garantisi olan ürünümüzün fiyatı sadece 119 TL. Eve piyasa fiyatlarından 40-50 tl aşağıda satılacak olan baymak şofbene sahip olmak için 5 ekim cuma günü bim markete erken saatlerde uğramanızı öneriyoruz. Bim 5 Ekim 2018 Baymak Şofben Banyo Tipi İncelemesini tamamladık. Başka bir aktüel ürün incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]İlgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.