Ana Sayfa Bim Aktüel 19 Şubat 2019 16 Görüntüleme

Bim 5 Mart 2019 Haftanın Önerileri

Bu hafta bayanlar için özel olarak hazırlanan Bim 5 Mart 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Bimde bu salı güzellik ürünlerinin olduğu muhteşem bir gün yaşanacak. Bayan müşterilerine özel olarak getirtilen birbirinden özel ve kaliteli makyaj malzemelerini uygun fiyattan bim aktüel raflarında görebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta erkekler için hazırlanan haftanın önerileri bu hafta ise bayanlar için hazırlandı. Sizleri özel hissetirmek için bim mağazaları bu hafta kişisel bakım ürünlerini de kampanya kataloğuna koymuş durumda, 5 mart 2019 salı günü sizleri bim marketlerinde karşılayacak olan aktüel fırsatlardan yararlanmak için sabahtan market önünde bulunmanız gerekiyor. Baharın gelişi ile artık daha iyi hissetmeniz amaçlanıyor. Piyasada yüksek fiyatlardan satılan bir çok bakım ürünü bu salı Bim 5 Mart 2019 Haftanın Önerileri kampanyası kapsamında ucuz etiket fiyatı ile satışa çıkarılacak.

  • Bim 5 Mart 2019 haftanın önerileri arasında neler yer alıyor?
  • 5 Mart 2019 Bim aktüel kampanyaları nasıl olacak?
  • Bim Market Yeni hafta ürünlerinde indirimleri ne kadar yapacak?
  • Bim Aktüel Kataloğu kampanyaları hangi tarihler arasında geçerli olacak?

 

Bim 5 Mart 2019 Fiyat Listesi

[table id=34 /]

Led ışıklı Makyaj Aynası

İndirim ve kampanyaların adresi olan bim marketlerine bu hafta bayanlara özel olarak hazırlanan bir aktüel kataloğu ile karşılaştık. Havaların ısınması ile artık dışarı çıkma sezonu başladı. Bu tür günler için bim marketleri sizlerle kampanya ve sıcak fırsatların olduğu bir broşür paylaştı. Her mecraya hitap eden süper marketler zinciri bim bu hafta hanımlara özel led ışıklı makyaj aynası getiriyor. Daha rahat makyaj yapmanız için tasarlanan bu harika ürün ile artık daha kısa sürelerde makyaj işlemini tamamlayabileceksiniz. Led ışıklı makyaj aynasının özellikleri arasında 180 derece dönebilir olması sizlere büyük kolaylık sağlayacak. Etrafta bulunan ledleri yakmak için aynanın üzerine dokunmanız yeterli olacak. Kapatmak için ise tekrar aynaya ufak bir dokunuş yapabilirsiniz. Ön tarafından bulunan aksesuar haznesini de ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikler sahip led ışıklı makyaj aynasına 5 mart 2019 salı günü bim marketlerine uğrayıp, 34,90 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Böylece özellikle bayanlar için yayına girecek olan Bim 5 Mart 2019 Haftanın Önerilerine göz attık. Haftaya yeni fırsatların olacağı Bim 12 Mart 2019 Haftanın Önerilerinde görüşmek üzere…

bim 5 mart 2019 makyaj malzemeleri

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.