Bim Aktüel

Bim 5 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu

Süpriz kampanyalı ürünlerin müşteriler ile buluşacağı Bim 5 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Bim aktüel kataloğu denildiğinde akan suların durulduğu sosyal medya üzerinde bu hafta yeni bir heyecan başladı. Geçtiğimiz haftalarda muhteşem ürünleri raflarına dizen süper market, yeni haftayı boş geçmeden süper ürünler ile doldurmanın peşinde, avantajlı ürünlere sahip olmak isteyenler 5 temmuz 2019 cuma günü en yakın şubeye uğrayabilir. Peki ama bu kadar dillendirilen Bim 5 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunda bizleri neler bekliyor? Bimde bu hafta hangi ürünler indirim kataloğuna girecek? 5 temmuz cuma gününden itibaren geçerli olacak indirimli ürünler ne zamana kadar market raflarında duracak? Sanal alemde araştırma yapıldığında merak edilen tüm soruların yanıtlarını aktüel adan size verecek.

Cazip fiyatlı ürünleri her hafta müşteriler ile buluşturan market, yeni haftada kendinden bekleneni fazlası ile vermeye hazırlanıyor. Haftanın 7 günü hizmet veren mağazanın aktüel indirim rafları devamlı dolu oluyor. Bazı zamanlarda aktüel ürünler çok fazla kişinin ilgisini çektiğinden çabucak tükenebiliyor. Elinizi çabuk tutun ve sabahtan herhangi bir şubeye uğrayın aksi takdirde ürün stokları tükenebilir.

Bim 5 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

[table id=156 /]

Bimde bu hafta aktüel ürünlere bakıldığında elektronik ve züccaciye oranı gözlerden kaçmıyor. Özellikle mağazalarda yüksek fiyatlardan satılan elektronik malzemeler bimde uygun fiyatlar ile alıcısına ulaştırılıyor. Haftalar öncesinden belli olan bim ürünlerine web sitemiz veya sosyal kanallarımız üzerinden hızlıca ulaşıp indirim gününe avantajlı girebilirsiniz.

Böylelikle sizler için detaylı olarak bakılan 5 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya Bim 12 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 5 temmuz 2019 ana kucağı

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com