Aktüel Ürün İnceleme

Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumları

Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumları

Haftanın en çok konuşulacak olan konusu belli oldu. Bu Hafta Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumlarına göz atacağız.

Bim market her hafta olduğu gibi bu hafta yine indirimler dolup taşan aktüel kataloğu yayınladı. Halkın büyük bir kesiminin yakından takip ederek satın aldığı bim aktüel ürünleri kalitesi ve fiyatları ile göz doldurmaya devam ediyor. Bu hafta çocukları çok sevindirecek bir ürün bizleri bekliyor. Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumları konusu altında elimizden geldiğince ürünümüzün incelemesini burada yapacağız.

Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumları

Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumları6 temmuz cuma günü bim marketin aktüel ürünler rafında en değerliniz çocuklarınız için özel bir süpriz var. bime bu hafta Audi Lisanslı Akülü Araba geliyor. Peki ama bime gelecek olan audi akülü arabanın ne gibi özellikleri var? Siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulacak olan audi akülü arabanın özellikleri şöyle; Akülü arabamızda 2 adet 6 voltluk motor bulunuyor. Audi markası gerçekte olduğu gibi bu arabada da güvenliğe önem veriyor ve sağlam bir emniyet kemeri ile çocuklarımızı koruma altına alıyor. Ayrıca müzik sistemi ile birlikte 8 farklı müziği hafızasından dinleyebilirsiniz. Audi akülü arabamız led farlı, 30 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan bime gelecek olan akülü audi arabanın aküsü ise 6 volt 7Ah’tir.

Bitmedi çouklar ufak biliyorsunuz, her yere gitmeye çalışacaktır. Ama audi akülü arabanın uzaktan kumandası sayesinde çocuğunuzu kumanda ile siz kontrol edebileceksiniz. 2 adet aa pil ile çalışan akülü arabanın kumandasını kullanırken sizde çocuğunuz ile beraber eğleneceksiniz. Kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile 6 temmuz 2018 cuma günü bimde satışa sunulacak olan audi lisanslı akülü arabanın satşı fiyatı ise 499 tl olacak. Bime 6 temmuz günü gelecek ürünler stok sayılı olduğundan sabah erken saatlerde bim markete gidip audi akülü arabaya sahip olabilirsiniz. Aksi takdirde stoklar tükenebilir. Bim 6 Temmuz 2018 Audi Lisanslı Akülü Araba İncelemesi ve Yorumlarının sonuna geldik. Başka bir ürün incelemesinde görüşmek üzere.

İlgili Broşüre ulaşmak için resim üzerine tıklayabilirsiniz.

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com