Ana Sayfa Bim Aktüel 23 Mayıs 2019 36 Görüntüleme

Bim 7 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu

Yoğun talepler neticesinde inanılmaz indirimler sunan mağaza Bim 7 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

Türkiye’nin en büyük aktüel marketleri arasında yer alan bim mağazaları takipçilerine büyük kampanyalar üretmeye devam ediyor. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren süpermarketin geçmişi daima övgü ve indirimler ile dolu, hayatımızın her alanında ihtiyacımız olabilecek ürünleri bizlere her cuma getiren bim marketleri büyük teşekkürleri gerçekten hak ediyor. merakla beklenen bimde bu hafta nelerin olacağı sosyal medyayı ayağa kaldırmış vaziyette peki ama bu kadar merak edilen Bim 7 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunda hangi ürünler var? Bizleri bim aktüel kataloğunda bu hafta hangi kampanyalar karşılayacak? Merak edilen tüm suallerin cevaplarını burada paylaşacağız.

Her hafta paylaşılan bim afişleri çalışan vatandaşlar için büyük kolaylık oluyor. özellikle çalışma saatleri fazla olan insanlar market önüne asılan broşürleri göremeyebiliyor. Yapılan indirimden de faydalanmak isteyen vatandaş sosyal medya ve web üzerinde ilgili haftaya ait aktüel katalogları aratarak o hafta bim markete ne geleceğine bakmaya çalışıyor. Bazı internet siteleri yanıltıcı kataloglar koyabiliyor. Güvenilir kaynaklardan, aynı zamanda hızlı haberiniz olsun isterseniz. Aktüeladam’ın abonelik sistemine sizlerde katılabilirsiniz. Böylece indirimleri tek bir yerden takip eder kaçırmazsınız.

Bim 7 Haziran 2019 Fiyat Listesi

[table id=137 /]

Geçtiğimiz günlerde ramazan ayı ve bayramını icra ettik. Bim marketleri bu dönemde tüm gıda alışverişlerinde uyguladığı indirim politikası ile vatandaşa rahat nefes aldırttı. Ay sonunu zor getiren insanlar için büyük geçim kaynağı olan aktüel marketin varlığı çok iyi oluyor. Sadece gıda değil, ev hanımları için getirilen züccaciye ürünleri de yine indirimler ile satılmaktadır. Bim marketleri ailenizin her kişisini ayrı önemsemektedir. Böylelikle bime ailece gittiğinizde her kes kendisine uygun bir indirimli ürün bulabiliyor. Haftanın 7 günü hizmet veren mağazanın güler yüzlü personeli alışverişlerinizde daha rahat ve olmanız için sizlere daima yardımcı olacaktır. Taze manav reyonuna ayrıca uğramanızı tavsiye ederiz.

Böylece sizler için özenle hazırlanan Bim 7 Haziran 2019 Aktüel Kataloğunun son bölümüne ulaştık. Haftaya yeni ürünler ile beraber Bim 14 Haziran 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Bim 7 haziran 2019 karcher basınçlı yıkama makines

Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.