Bim Aktüel

Bim 7 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri

Bim mağazaları hız kesmeden kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu hafta aktüel raflarda bizleri karşılayacak ürünler Bim 7 Mayıs 2019 Haftanın Önerileri broşürü ile yayınlandı.

Şüphesiz kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile müşterilerine sunan mağaza indirimler ile dolu raflarını bu hafta siz değerli müşterilerine açıyor. Geçmişten günümüze her hafta bizleri indirimli ürünler ile buluşturan market bu ritüeli devam ettiriyor. Aylık, haftalık ve günlük alışverişlerimizi gönül rahatlığı ile yapabildiğimiz süper market fiyat yönünden çok uygun, ayrıca yeni fırsatları her zaman güncellenen mazağa her hafta farklı ürün gruplarında indirim yoluna gidiyor. Peki ama bu kadar konuşulan Bim 7 Mayıs 2019 Haftanın Önerilerinde bizleri neler bekliyor? Bim haftanın önerileri indirimleri ile kampanyaya dahil olacak ürünler neler? 4 mayıs günü başlayan indirimler ne zaman son bulacak? Bu tip sorulara yanıt arıyorsanız. Doğru yerdesiniz. İşte aradığınız soruların cevaplarını yanıtlıyoruz.

Ülke istihdamı açısından da büyük fayda sağlayan bim mağazaları Türkiye’nin 81 ilinde bugün tarihi itibari ile 6,364’ü aşan mağaza sayısı ve 24 dağıtım merkezi ile sizlere son sürat hizmet etmektedir. bim marketlerinde çalışan sayısı ise 25.000’e ulaşmış durumda, hal böyle olunca büyük bir aile olarak sizlere uygun fiyatlı ve avantajlı ürünleri sunmak çok zor olmuyor. 2015 yılından bu yana ortalama olarak her gün 3 yeni mağaza açan bim ülke ekonomisine de katkıda bulunuyor. İşsizliği önemli ölçüde azaltan mağaza her yönden ülkeye fazda sağlamaktadır.

Bim 7 Mayıs 2019 Fiyat Listesi

[table id=103 /]

Hafta sonu fırsatları içerisinde hangi ürünü ararsanız bulabiliyorsunuz. özellikle gıda ve temizlik ürün gruplarında inanılmaz indirim fırsatları bizleri karşılıyor. Durum böyle olunca ihtiyaçlarımızı gidermek için bu hafta sonu bime uğramanız kaçınılmaz oluyor. Güncel bim ürünler takibi yaparak, yeni gelen ürünlerden haberdar olabilir ve indirim gününe bir adım önde girebilirsiniz. 11 mayıs gününe kadar sürecek olan indirim günlerinden faydalanmak için acele edin. Ürünler stok adetleri ile sınırlı olduğundan cumartesi erkeden mağaza önünde olmayı unutmayın.

Böylelikle sizler için özenle incelenen Bim 7 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatlarının son bölümüne ulaştık. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Bim 14 Mayıs 2019 Hafta Sonu Fırsatları incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 7 mayıs 2019 makyaj malzemeleri

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim. E-Posta: [email protected]

İlgili Kataloglar

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün