Aktüel Ürün İnceleme

Bim 8 Mart 2019 Trax Ip Wifi Bebek Kamerası İncelemesi

Bim 8 Mart 2019 Tax Ip Wifi bebek Kamerası İncelemesi

Bu hafta anne ve babaların uzun zamandır beklediği Bim 8 Mart 2019 Trax Ip Wifi Bebek Kamerası İncelemesini yapacağız.

Muhteşem bebek aktüel ürünlerinin olduğu aktüel kataloğumuzda bu hafta birbirinden özel ürünler siz anne babaları bekliyor. Bebeğiniz için harika fırsatların yer aldığı bim aktüel kataloğunda bu hafta tüm ürünleri ucuzdan satın alabileceksiniz. Bimde bu hafta yeni bebek sahibi olanlara veya bebek bekleyenlere harika ürünlerin sunulduğunu söylemiştik. Komple bir sayfayı bebeklere ayıran bim mağazalarının yaptığı kampanyalarda bu hafta yani Bim 8 Mart 2019 cuma günü Trax Ip Wifi Bebek Kamerası geliyor. Farklı zamanlarda tüm halkın isteklerine cevap veren süpermarket bu hafta bebekler için yayına giriyor. Peki ama bizleri bim 8 mart 2019 aktüel kataloğunda neler bekliyor? Kataloğumuzda yeni bebek sahibi olanlar için fonksiyonel bebek beşiği ayrıcalıklı ürünler arasında yer almaktadır.

Bim 8 Mart 2019 Trax Ip Wifi Bebek Kamerası

Bim 8 Mart 2019 Tax Ip Wifi bebek KamerasıTeknoloji artık evimizin her alanında kullanılabilir bir duruma geldi. Bu nimetlerden yararlanarak bir çok işimizi daha kolay halledebilir bir hale geldik. Böylece insan üzerinde ki yük hafiflemiş oldu. Etrafımıza, ailemize daha fazla zaman ayırabilir hale geldik. Şuan ki anne ve babaların çoğu çalışıyor ve çocuklarına bakıcı tutuyorlar. Her ne kadar bakıcıya emanet edilse de anne babalar çocuklarını gün içerisinde görmek istiyorlar. Trax markası bu olaya bir çözüm getiriyor. Ürünümüzün adı trax ip wifi bebek kamerası, peki ama bu bebek kamerası ile neler yapabiliriz? Kameramızı bebeğimizin bulunduğu odaya kolaylıkla montajını yaparak. evimizde ki internet sistemi üzerinden nerede olursak olalım tablet veya telefonla uzaktan erişim sağlayarak kameranın görüntüsüne anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bim 8 Mart 2019 Trax Ip Wifi Bebek Kamerasının 1 mp wifi kamerası mevcuttur. 2x zoom ile daha da yakından görüntü izleyebilirsiniz. Kameramızı uzaktan erişim ile sağa, sola döndürerek odanın tüm alanına erişebilirsiniz. Trax Ip Wifi Bebek Kamerası üzerinde bulunan mikrofon sayesinde ortamda ki sesi duyabilir. Aynı zamanda üzerinde ki hoparlör sayesinde konuştuklarınız kamera üzerinden dinlenebilir. Böylece bebeğiniz ile daha sağlık bir iletişim kurabilirsiniz. 128 gb micro sd kart desteği ile video kayıtlarını hafızaya alabilirsiniz. Söz ettiğimiz Bim 8 Mart 2019 Trax Ip Wifi Bebek Kamerası 8 mart 2019 cuma günü bimde sadece 149 tl’den satılacak.

Bime 8 mart cuma günü gelecek olan bebek aktüel ürünleri bununla sınırlı değil ilgili kataloğa ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Bim 8 Mart 2019 Aktüel Kataloğu

 

 

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com