Ana Sayfa Bim Aktüel 22 Mart 2019 15 Görüntüleme

Bim 9 Nisan 2019 Haftanın Önerileri

Bim marketlerinde bu salı tüm ailenizin iç giyim ihtiyacınızı karşılayacağınız içeriğe sahip Bim 9 Nisan 2019 Haftanın Önerileri yayınlandı.

Her hafta salı günleri değişik süprizler ile sizleri karşılayan mağaza bu hafta yine çok ihtiyacınız olan ürünleri raflarına diziyor. Bim aktüel broşürünün sosyal medya üzerinde paylaşılması ile yer yerinden oynadı. Ailenizin tüm bireylerinin iç giyim ihtiyacını bu hafta bim marketten satın alabilirsiniz. Peki ama bizleri Bim 9 Nisan 2019 Haftanın Önerileri ile beraber bekleyen ürünlerin özellikleri ayrıntıları nelerdir? 9 nisan 2019 bim haftanın önerileri içerisinde hangi kampanyalar bizleri bekliyor? İç giyim ürünleri ile ilgili olan 9.4.2019 salı haftanın önerileri hangi tarihe kadar geçerli olacak? İşte tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bim Nisan 2019 Kampanyaları

Bim market fırsatlarını her hafta bekleyen ve bu doğrultuda alışveriş yapan vatandaşların 9 nisan salı günüde yüzü gülecek. Bahar mevsimi ile beraber artık ferahlama ve rahatlama zamanı gelmiştir. Özellikle bayanların iç giyim reyonunda bir çok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Her bedene uygun ürünü olan ve istediğiniz renk tonuna da sahip ürünleri görüyoruz. Sadece erkek ve bayanlar için değil çocuklar içinde bim kataloğunda bir çok fırsat bulunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyata satın almak isterseniz sizlerde bu salı bime uğrayabilirsiniz.

Bim 9 Nisan 2019 Fiyat Listesi

[table id=73 /]

6500’ü aşan şube sayısı ile müşterilerine daima en kaliteli ürünü sunarak büyüyen süpermarket bu hafta sizler için yine harika ürünler getiriyor. Kaliteli tekstil ürünlerinin satışa çıkacağı salı günü bir çok ürünü satın alma imkanı bulabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile aylık alışverişlerinizi yapabileceğiniz aktüel markette tüm indirimler sizler için sunuluyor. Düşük bütçeli aileler için büyük imkan sağlayan bim marketlerinin indirimlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey salı günleri bime uğramak. Paylaşılan indirim ve kampanyalardan haber almak isterseniz, abonelik sistemimize katılabilirsiniz. Sizler için her gün indirimleri takip ediyor ve bildirim yolu ile sizlere ulaşıyoruz.

Böylelikle sizler için ayrıntılı olarak bakılan Bim 9 Nisan 2019 Haftanın Önerilerinin sonuna geldik. Haftaya Bim 16 Nisan 2019 Haftanın Önerileri incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

bim 9 nisan 2019 kadın erkek iç giyim

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.