Bim Elektrikli Kahve Cezvesi – Fakir El Blender – Premier Su Isıtıcı Kettle Ürünleri İncelemesi ve Yorumları

Bu sayfada yapacağımız inceleme bim markete 6 nisan 2018 tarihinde gelecek. Bim Elektrikli Kahve Cezvesi – Fakir El Blender – Premier Su Isıtıcı Kettle ürünleri içindir.

Gün geçmiyor ki bim market bizleri yeni süpriz ürünler ile karşılamasın. Bu hafta geçerli olacak bim aktüel 6 nisan 2018 kataloğunda 3 adet elektrikli küçük el aleti bulunuyor. Piyasa fiyatlarının altında satılacak ürünlerin detaylı incelemesini sizlerle beraber bu sayfada yapacağız.

Bim Elektrikli Kahve Cezvesi

Bim Elektrikli Kahve Cezvesiİlk inceleme ürünümüz Bim Elektrikli Kahve Cezvesi oluyor. Malum türk insanı olarak kahveye düşkünlüğümüz her zaman var. Yorulduğumuz zaman bir Türk kahvesi iyi gider diye hep söyleriz. Fakir markası ürünü olan elektrikli türk kahve cezvesi bizi fazla zaman harcamaktan ve yorulmaktan kurtarıyor. Yapısı ile 300 ml su alabilen ürünümüz. 4 adet fincan kahveyi bir kerede yapıyor. Misafirlerinizi ağırladığınız da artık korkmanıza gerek yok çünkü Bim Elektrikli Kahve Cezvesi var. Sizi yarı yolda bırakmadan 4 adet kahveyi bir arada pişirecek olan kahve makinemizin güvenlik sistemi de mevcut aşırı ısınmada veya susuz kalma gibi durumlarda cihaz kendini kapatıyor. Bim Elektrikli Kahve Cezvesi fiyatına gelecek olursak son olarak 54,90 TL. fiyattan 6 nisan 2018 cuma günü sizleri bekliyor olacak.

Bim Fakir El Blender

Bim Fakir El BlenderBu hafta gerçekleşecek indirimlerde ikinci fakir ürününü incelemeye başlamadan önce fakir firması hakkında kısaca konuşalım. Alman menşeili elektrikli ev aletleri üreticisi olan fakir firması Türkiye pazarında oldukça iyi görünüyor. Her türlü ev aleti satan firmanın Türkiye de çok fazla müşterisi var. Bim Fakir El Blender ürünün özelliklerine gelecek olursak. 400 watt gücü bulunan, ergonomik yapısı ile kolay kullanım sağlayacak olan şık tasarımlı bim fakir el blenderı paslanmaz çelikten oluşan bir yapıya sahip bu mükemmel ürünün fiyatı ise sadece 49,90 TL. Uygun fiyatlı Bim Fakir El Blender ürününe sahip olmak için sabah erkenden bim market önünde sıraya girmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Bim Premier Su Isıtıcı Kettle

Bim Premier Su Isıtıcı KettleBim 6 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğunda son inceleyeceğimiz ürün Bim Premier Su Isıtıcı Kettle oluyor. Sıcak su herkes için önemli bilhassa bayanlar mutfakta bulaşık yıkarken bulaşık suyunun hızla ısınması lazım ki biran önce içlerini yapabilsinler Bu anda devreye Premier Su Isıtıcı Kettle giriyor. 1.7 litre gibi geniş bir su kapasitesi bulunan ürünümüzün iç yüzeyi 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. 1800 watt gibi bir gücü olan su ısıtıcımız hızlı ve güvenilir bir şekilde suyunuzu hemen ısıtır. Mutfaklarınızı renklendirecek olan Premier Su Isıtıcı Kettle’ın farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Son olarak bu mükemmel ürünümüzün fiyatına gelecek olursak piyasa fiyatlarının altında sadece bim müşterilerinin 6 nisan 2018 tarihinde sahip olabileceği bu ürün 59,90 TL.

Ürünlerin geçerli olduğu kataloğa ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.