Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set Ürün İncelemesi

9 mart 2018 bim aktüel ürünler kataloğunun tam sayfasını kaplayan Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set Ürün İncelemesinin ayrıntılarını burada bulabilirsiniz.

Başlıkta da söz ettiğimiz üzere detaylı incelememiz Bim Kumtel 3’lü Ankastre Set üzerine olacak. Bim 9 mart 2018 aktüel ürünler kataloğunda en çok dikkat çeken ürün şüphesiz kumtel marka 3’lü ankastre set oluyor.

Kumtel Davlumbaz

Bim Kumtel 3'lü Ankastre Set davlumbazŞık görünümüyle mutfaklarımızın vazgeçilmezi olacak sökülebilir 2 adet alüminyum filtresi bulunan ön aydınlatma lambası ile yemek üzerini de görebileceğiniz. 450 m3 hava çekiş kapasiteli, 2 adet 30 cm boyunda ayarlanabilen bacalı, 5 adet buton ile manuel kontrol sağlayan 163 watt gücü ile verimliliği yüksek olan Davlumbaz Bim Kumtel 3’lü Ankastre Setimizin ilk parçasıdır.

Kumtel Ankastre Ocak

Bim Kumtel 3'lü Ankastre Set ocakBim aktüel ürünlerinde setimizin 2. parçası olan 4 gözü gazlı ve gaz emniyet sistemli olan, kolayca temizlenebilen siyah paslanmaz emaye gövdesi, Otomatik çakmağı üzerinde bulunan normalde doğal gaz ayarlıdır. Ama istenilen zamanda lpg sistemine dönüştürülebilirsiniz. Emaye paslanmaz bek kapakları ve ızgaraları da olan muhteşem Ankastre Ocak Bim Kumtel 3’lü Ankastre Setimizin ikinci parçası oluyor.

Kumtel Ankastre Fırın

Bim Kumtel 3'lü Ankastre Set fırın

Bim 9 mart 2018 aktüel ürünlerinde setimizin son ürünü 57 litre iç hacimli, a sınıfı enerji tasarruflu, ayarlanabilen ısı kontrol sistemi, 3 farklı program, 2 adet emay paslanmaz tepsi, 1 adet krom nikel kalay temizlenebilen ızgara, rahat temizlik yapabilmeniz açısından sökülebilen ön kapak iç cam, pişirdiğiniz ürünü rahatça görebilmeniz için iç aydınlatmalıdır.

2000 watt gücünde olan ayrıca harr teknolojisi ile %40’a varan enerji tasarrufu sağlayabiliyor. 2 yıl garantisi olan Bim Kumtel 3’lü Ankastre Setimizin son parçası ise Ankastre Fırın oluyor. Kurulum ve lpg doğal gaz dönüşümü ücretsiz olan setimizin fiyatı 675 TL. olarak belirlendi, kredi kartlarına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Bim 9 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.