Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak ve Fakir Gizzy El Mikseri İncelemesi

Nisan 2018 kataloğunda bizleri karşılayan Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak ve Fakir Gizzy El Mikseri İncelemesini sizlerle beraber burada yapacağız.

Bim market 27 nisan 2018 kataloğunda yine harikalar yaratacak gibi uygun fiyatlarla aktüel ürünleri ayağımıza getiren bim market bizlere bu hafta Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak ve Gizzy El Mikseri ürünlerini getiriyor. Ekonominin zor günler geçirdiği şu günlerde ucuz ve kaliteli ürünlere gerçekten çok ihtiyacımız var.

Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak İncelemesi

Bim Fakir Gizzy El Mikseri İncelemesiİlk olarak incelemesini yapacağımız ürün Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak oluyor. Daha önceleri bim markete gelmiş olan modelinin aksine bu sefer kumtel cam set üstü ocak geliyor. Yakın zamanda normal olanı gelmişti set halinde o da uygundu ama bu ürünü ondan ayıran özellik cam olmasıdır. Tasarımına ayrı bir güzellik katan cam kumtel set üstü ocağı harika gösteriyor. Ürünümüzün özelliklerine gelecek olursak.

Doğalgaz bağlantı sistemine göre üretilmiştir. Ayrıca lpg dönüşümüne de uygun olan Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak otomatik çakmaklıklı ve kolay temizlenebilen yüzeye sahiptir. Üstün gaz emniyet sistemine de sahip olan kumtel cam set üstü ocak 2 yıl garantilidir. Ayrıca kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile de satılabilecek. Ürünümüzün fiyatı ise Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak 275 TL.

Bim Gizzy El Mikseri İncelemesi

Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak İncelemesiBim 27 nisan 2018 kataloğunda belirtildiği üzere ikinci inceleme ürünümüz Bim Fakir Gizzy El Mikseri incelemesi üzerine olacak. Bayanlar zamanın çoğunu evde mutfakta geçiriyorlar. Ev işlerinin fazla olduğu zamanlarda onların işlerinin kolaylaşması gerçekten harika olurdu.

Bim market bu bağlamda getirdiği küçük ev aletleri ile bayanların gönlünde ayrı bir taht kurmuştur. Bu hafta bime gelecek küçük ev aletleri arasında mutfakta işleri epeyce kolaylaştıracak olan el mikseri var.

Fakir markasının ürünü olan Fakir Gizzy El Mikseri hanımların çok hoşuna gidecek. Çalışma koşulu ve durumuna göre 500 ile 900 watt arasında gücü bulunan Fakir Gizzy El Mikseri 5 farklı hız kademesi bulunmaktadır.

Turbo fonksiyonunun da bulunduğu Gizzy El Mikserinde çırpma ve yoğurma apratlarıda bulunmaktadır. 2 yıl garantisi olan ürünümüze sahip olmak için 27 nisan 2018 cuma günü sabah erkenden bim market önünde sıraya girmeniz gerekiyor. Fakir Gizzy El Mikserinin fiyatı ise sadece 64,90 TL.

Böylelikle Bim Kumtel Cam Set Üstü Ocak ve Fakir Gizzy El Mikseri İncelemelerini tamamladık. İlgili kataloglara ulaşmak için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.