Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör – Lazerli Daire Testere – Lazermetre 50 m Yorumları ve İncelemesi

Bu hafta 13 nisan bim aktüel ürünleri arasından Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör – Lazerli Daire Testere – Lazermetre 50 m Yorumları ve İncelemesi yapacağız.

Bim markete 13 nisan da gelecek ürünler yine birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı oluyor. Ekonomik ve kazançlı alışverişin adresi olan bim bizlere bu hafta neler getiriyor. Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör – Lazerli Daire Testere – Lazermetre 50 m ürünlerini çok cazip fiyatlar ile getirtiyor. Piyasada yüksek fiyata satılan bu ürünlere bim market vasıtası ile bizler uygun fiyatlara sahip olabileceğiz.

Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör

Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör Yorumları ve İncelemesi13 nisan 2018 bim aktüel ürünleri arasında ilk ürün incelememiz Bim markete gelen LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör hakkında olacak. Daha önceki zamanlar da bim markete gelmiş ve çok rağbet görmüş bir ürün olan LG Bluetooth Hoparlör bu hafta da siz değerli müşterilere uygun fiyatı ile hitap edecek. Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör ürünün özelliklerine gelecek olursak 360 derece ses efekti ile sizleri büyüleyecek. Harika görünüme sahip led ışıklandırmalı, Aynı zamanda telefonunuzu bluetooth veya aux yolu ile bağlayarak sesini Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör üzerinden dinleyebilirsiniz. Ürünümüz ile telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Telefonunuz çaldığı zaman müzik otomatik olarak duru ve hoparlör üzerinde ki dahili mikrofon ile konuşmaya başlarsınız. Telefon görüşmeniz bittiğinde tekrar müzk çalmaya devam eder. Hatta geri arama özelliği ile en son arayan kişiyi tekrar hoparlör üzerinden arayabilirsiniz. Lg ph1 bluetooth hoparlörünün fiyatına gelecek olursak. Piyasada 110 TL ile 150 TL arasında olan ürünümüz, 13 nisan 2018 perşembe günü bim markete sadece 89,90 TL‘ye geliyor. Uygun fiyatlı aktüel ürünlere sahip olmak için sabah erkenden bim market önünde bulunmanız gerekiyor. Çünkü bim indirimli aktüel ürünler sınırlı sayıda geliyor.

Bim Lazerli Daire Testere İncelemesi

Bim Lazerli Daire Testere Yorumları ve İncelemesiMalum bu tür ürünler genelde hırdavatçılarda olur. Bim market bizlere 13 nisan da Lazerli Daire Testereyi getirtiyor. Her eve tabi ki lazım değil ama ihtiyaç sahipleri için güzel bir ürün ahşap işleri, fayans işleri veya metal işlerinizi kolayca yapabileceğiniz Bim Lazerli Daire Testere 13 nisan cuma günü bim markete geliyor. Ürün özelliklerine gelecek olursak. Lazer işaretleme yapabilen, 1200w gücünde kesim yapabileceğiniz. Hareket eden ve sabit olan kısımların korumaları da mevcuttur. 65 mm kesme derinliği sağlayan, disk çapı 185 mm, disk kalınlığı ise 2 mm’dir. Kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile sunulan bu harika  Lazerli Testereye sahip olmanı için ödemeniz gereken mebla ise sadece 139 TL. Bence çok uygun, piyasada ki en uygun Lazerli Daire Testere fiyatları 300 TL’den başlıyor.

Bim Lazermetre 50 m İncelemesi

Bim Lazermetre 50 m Yorumları ve İncelemesiGünümüzde artık teknolojinin her kısmından yararlanır hale geldik. Bim markete 13 nisan da gelecek olan lazermetre ölçüm yapacak olan kişilerin işlerini bi hayli kolaylaştıracak türden 50 metrelik ölçüm mesafesi ile sizlere hatasız bir ölçüm sunacak olan lazermetremizin geniş lcd ekranı sayesinde tüm değerleri ekran dan takip edebiliyorsunuz. Ürünümüzün özelliklerine gelecek olursak +/-2 mm ölçme hassasiyeti bulunuyor. 635 nm lazer sınıfı, uzunluk, alan, hacim, pisagor gibi farklı ölçüm modları da varolan, ayrıca ölçüm yaptıktan sonra sonuçlarınızı toplama veya çıkarma yapabilirisiniz. Bime gelecek olan Lazermetreye sahip olmak için ödemeniz gereken tutar ise sadece 99 TL. Piyasa fiyatlarının altında bir tutar la satılan lazermetreye 13 nisan 2018 günü bim’e giderek sahip olabilirsiniz.

Bim LG Ph1 Led Işıklı Bluetooth Hoparlör – Lazerli Daire Testere – Lazermetre 50 m Yorumları ve İncelemesini tamamladık. 13 nisan 2018 bim aktüel ürünler kataloğuna ulaşmak için bu bağlantıyı veya resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.