Çağrı Market

Çağrı 30 Haziran 10 Temmuz 2018 İndirim Kataloğu

Takipçilerinin merak içinde beklediği indirimlerle dolu olan Çağrı 30 Haziran 10 Temmuz 2018 İndirim Kataloğu yayınlandı.

Çağrı hipermarketler zinciri  temmuz ayının ilk 10 gününe ait olan cazip fiyatlı indirim kataloğunu resmi web sitesi üzerinden paylaştı. Sosyal medya da geniş yankı bulan Çağrı 30 Haziran 10 Temmuz 2018 İndirim Kataloğunda evinizin market ihtiyacını karşılayacaksınız. Çağrı insert kataloğunda biliyorsunuz. Her zaman en uygun ve kaliteli ürünler yer alıyor bunlardan bir kaçına bakacak olursak. Kapak sayfasında bizleri 20 tl’lik alışveriş yaptığınızda sizleri bekleyen carte d’or selection dondurma çeşitleri olduğunu görüyoruz. Yarı fiyatına satılacak olan dondurma yaz aylarınızda aileniz ile tüketebileceğiniz enfes bir tercih olacaktır.

Çağrı 30 Haziran 10 Temmuz 2018 İndirim Kataloğunda şarküteri, Bakliyat, İçecek, Temizlik ve kişisel bakım reyonlarında da % 50’ye varan indirimler yer alıyor. Çağrı temmuz indirimlerinde kataloğumuzun son sayfasında ise bizleri mutfak ürünleri bekliyor olacak. Detaylı incelemeniz adına çağrı market’in 10 temmuza kadar geçerli olacak kataloğunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

[alert-warning]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-warning]


Çağrı 30 Haziran 10 Temmuz 2018 İndirim Kataloğu 1

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com