Çağrı Market

Çağrı 5 Ocak 15 Ocak 2019 İndirim Kataloğu

Ocak ayına ait ilk fırsatların yer aldığı Çağrı 5 Ocak 15 Ocak 2019 İndirim Kataloğu yayınlandı.

Takipçilerin merakla beklediği çağrı insert paylaşıldı. 8 sayfa olarak yayına giren çağrı indirim kataloğunda evinizin tüm ihtiyaçlarını uygun fiyat garantisi ile satın alabileceksiniz. Kataloğumuza ilk baktığımızda gözümüze 25 lira ve üstünde alışveriş yapacaklar için bir kampanya takılıyor. Komili Zeytin yağ markasından 1 litre riviera zeytinyağı 29,95 tl’ye değil 17,95 tl’ye satılacak. Ticket ve multinet kartlarının da geçerli olduğu çağrı marketten her türlü market ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

15 ocak 2019 tarihine kadar geçerli Çağrı 5 Ocak 15 Ocak 2019 İndirim Kataloğunda her gün indirim her gün alışveriş sloganı sayfaların başında yer alıyor. kataloğumuzun son sayfasında bir çok teknolojik ve zücaciye tipi aktüel ürünlerde var. Örneğin soğuk havalarda üşümemeniz adına Kışlık bayan panço şal 22,50 tl. Keza temizlik ürünleri ve çocuklar içinde oyuncaklarda var. Sizlerde çağrı indirimlerinden faydalanmak isterseniz. Size en yakın çağrı markete uğrayabilirsiniz.

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

Çağrı 5 Ocak 15 Ocak 2019 İndirim Kataloğu 1

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com