Ana Sayfa Çağrı Market 10 Haziran 2018 142 Görüntüleme

Çağrı 8 Haziran 19 Haziran 2018 İndirim Kataloğu

Bayram alışverişiniz için uzaklara gitmenize gerek yok. Sizin için hazırlanan Çağrı 8 Haziran 19 Haziran 2018 İndirim Kataloğu yayınlandı.

Çağrı market haziran ayının 9’u ile 19’u arasında geçerli olacak indirim fırsatlarını resmi sitesinden duyurdu. Çağrı 8 Haziran 19 Haziran 2018 İndirim Kataloğunda ki sloganı ise tabiki ramazan bayramınız kutlu olsun oluyor.

Bayramlarda tatlı bir telaş sarar insanı, ülker bu bayram sizler için tüm şekerleme ürünlerini özel fiyatları ile sunuyor. Sadece o mu şölen, saray, kent gibi markaların ürünlerinin de bulunduğu çağrı markete bayram dan önce uğrayıp alışverişinizi uygun fiyata yapmalısınız. Diğer yandan şarküteri, temizlik, kozmetik ürünleri de çağrı marketin haziran 2018 insert’ünde sizleri bekliyor. Aktüel diye tabir edeceğimiz mutfak ürünleride son sayfalarda gözümüze çarpıyor. Fakir blender set 179 TL. Arzum çay makinesi 119,90 TL. Papilla marka tava çeşitleri 9,90 TL. tatil planları için valizler 109 tl den başlayan fiyatlar ile çağrı markette satışa sunulacak ürünler arasında yer alıyor.

Böylelikle sizler için hazırlanan Çağrı 8 Haziran 19 Haziran 2018 İndirim Kataloğu incelemesine göz attık. Önümüzdeki Çağrı market insert incelemesinde görüşmek üzere…

Broşürler arasında ilerlemek için resim üzereni tıklayabilirsiniz.


Çağrı 8 Haziran 19 Haziran 2018 İndirim Kataloğu 1

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.
Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.
İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.