CarrefourSA Kataloğu

CarrefourSA 2 Temmuz 18 Temmuz 2018 Kataloğu

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz CarrefourSA 2 Temmuz 18 Temmuz 2018 Kataloğu yayınlandı.

Carrefoursa marketleri temmuz ayının ilk yarısında geçerli olacak indirimli fırsatlarını bizlere sosyal medya üzerinden paylaştı. Kurban bayramının yaklaşması ile kurbanını erken al az öde gibi bir kampanya başlattı. 1,190 tl’ye kıvırcık koç’unuzu satın alabilirsiniz. Et ve kıyma fiyatlarının da normal düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. CarrefourSA 2 Temmuz 18 Temmuz 2018 Kataloğu ile şarküteri ürünlerinde bizleri büyük süprizler bekliyor. Havaların ısınması ile birlikte biliyorsunuz dondurma tüketimi arttı. Carrefoursa marketlerinde algida dondurmalarında 2.si %50 indirimli olarak satılacak.

2 temmuzda başlayacak carrefour indirim günlerinde carrefour kartınız ile alacağınız 2 tl değerindeki kodlar ile popeyesten 38,25 tl fiyattan satılan belirli ürünleri 19,95 tl’ye satın alabileceksiniz. Temizlik ürünleri ve evimizin her daim ihtiyacı olan ürünleri de yine indirimli olarak sahip olabileceksiniz. Ev elektroniği, akıllı telefonlar, züccaciye ürünleri CarrefourSA 2 Temmuz 18 Temmuz 2018 Kataloğu ile sizleri bekliyor. Keyifli alışverişler…

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com