CarrefourSA Kataloğu

CarrefourSA 6 Eylül 19 Eylül 2018 Kataloğu

Sonbahar indirimleri ile buluşmaya hazır mısınız. Heyecanla beklediğiniz CarrefourSA 6 Eylül 19 Eylül 2018 Kataloğu yayınlandı.

6 Eylül perşembe günü itibari ile carrefoursa marketlerinde indirime giren ürünleri inceleyeceğiz. Eylül 2018 indirim kataloğu 32 sayfadan oluşmaktadır. Peki ama bizleri CarrefourSA 6 Eylül 19 Eylül 2018 Kataloğunda neler bekliyor? Tüm sorularınızın cevaplarını sayfanın devamında bulabilirsiniz.

19 eylül 2018 tarihine kadar sürecek carrefoursa indirim günlerinde alışveriş puanları bizleri karşılayacak. 500 tl alışverişlerinizde tam 100 tl puan kazanacaksınız. malum sonbahar geldi kışa hazırlık için turşu kurmanın püf noktalarını bu katalogta bulabilirsiniz. Şarküteri ve manav reyonunda da kampanyalar devam ediyor. Muharrem ayının yaklaşması ile aşure yapacaklar mutlaka olacaktır. CarrefourSA 6 Eylül 19 Eylül 2018 Kataloğunda aşure malzemeleri de bulunuyor. Daha fazla detay için CarrefourSA Eylül 2018 Kataloğunu aşağıda sizinle paylaşıyoruz. Bir sonra ki CarrefourSA indirim kataloğunda görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler arasında ilerlemek için resimlerin üzerine tıklayınız.[/alert-success]


CarrefourSA 6 Eylül 19 Eylül 2018 Kataloğu 1

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com