2019-10-16T07:57:43+03:00
Ana Sayfa Spor 16 Ekim 2019 51 Görüntüleme

Cenk Enver Şahin’e Başakşehir Kucak Açtı!

Medipol Başakşehir kulübü tarafından Alman kulübü St. Pauli tarafından sözleşmesi feshedilen oyuncu Cenk Enver Şahin’in eski kulübünün tesislerinde antrenmanlara katılacağı açıklandı.

Almanya ikinci lig ekiplerinden St. Pauli’den önce 7 yıl boyunca Başakşehir kulübünün formasını terleten Cenk Enver Şahin, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabında askerlerimizin Barış Pınarı Harekatını destekleyen bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımdan rahatsız olan Alman kulübü ise bu paylaşıın kulüp değerleriyle bağdaşmadığını belirterek oyuncuyla görüşeceklerini dile getirmişti. Bu görüşmeler neticesinde Cenk Enver Şahin önce kulüpte kadro dışı bırakıldı, sonrasında ise sözleşmesi feshedildi.

Oyuncu Başakşehir Takımı ile antremanlara katılacak.

Alınan bilgilere göre sözleşmesi feshedilen oyuncuya ilk sahip çıkan Medipol Başakşehir takımının Başkanı Göksel Gümüşdağ oldu. Dün oyuncuyu geçmiş olsun dileklerini iletmek için arayan Göksel Gümüşdağ bununla da sınırlı kalmayarak eski oyuncusuna Başakşehir kulübünün tüm imkanlarını sundu. Yeni bir kulübe imza atana kadar kondisyonundan geri kalmaması için Başakşehir kulübüyle birlikte antrenmanlara katılacak olan oyuncu, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’a teşekkürlerini iletti.

Başakşehir kulübünde oynadığı dönemde de başkanın genç oyuncularla özel olarak ilgilendiğini ve aralarında bir baba-oğul ilişkisi yaşadıklarını anlatan Cenk Enver Şahin, Almanya’da yaşadığı olaydan sonra eski Başkanı tarafından arandığında çok mutlu ve güvende hissettiğini söyledi. Başkan Gümüşdağ son olarak Enver’i Türkiye’de birçok kulübün oynatmaya hazır olduğunu, hiçbir kulüp olmazsa Başakşehir kulübünün sonuna kadar arkasında olduğunu belirtti.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.