Alınan bilgilere göre bir beyin cerrahı doktor 8. katta bulunan evinin balkonundan aşağı düştü. Ağır yaralanan kadın doktor acilen hastaneye kaldırıldı. Yaşanan olayın sabah saat 06.00’da Atatürk Mahallesinde meydana geldiği ve olaya beyin cerrahı doktorun komşularının şahit olduğu öğrenildi. Olayla ilgili net bir bilgi verilmezken, doktorun intihar gibi bir düşünceyle balkondan atlaması konusunda bir ihtimalden söz edilmedi. Fakat doktorun bir süredir anti depresan ilaçları kullandığı ve psikolojisinin son zamanlarda iyi olmadığı iddaa edildi.

Polis Geniş Çaplı Arama Başlattı

Sabaha karşı işe gitmek için uyanan çevre sakinlerinin düşüş sesinden sonra olay bölgesine toplandıkları ve vakit kaybetmeden ambulans çağırdıkları, sonrasında gelen ambulansın doktoru hastaneye götürdüğü öğrenildi. Operatör Doktor olarak görev yapan Beyin Cerrahı Dilber Ayçiçek Çeçen’in durumunun ağır olduğu da gelen bilgiler arasında.

Olay yerine gelen polis ekipleri Operatör Doktor Dilber Ayçiçek Çeçen’in evinde delil araştırması yaptı ve olayın aydınlatılmasıyla ilgili çalışma başlatıldı. Doktorun iyileşme sürecinde bilinci açılırsa olayın tam olarak sebebi daha kolay bir şekilde aydınlatılacak fakat bu durum yakın zamanda mümkün gözükmüyor. 12 katlı binanın 8. katından yere düşen beyin cerrahı doktorun en büyük şansı ise beton bir zemine düşmemiş olması.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap