Otomobil

CES’te Yerli Otomobil Dünyaya Tanıtıldı!

CES’te Yerli Otomobil Dünyaya Tanıtıldı!

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubunun CEO’su olan Gürcan Karakaş tarafından CES 2020 fuarına Yerli Otomobil ile katılım sağlandı. Fuarda büyük bir ilgi gören TOGG Gürcan Karakaş tarafından ziyaretçilere tanıtıldı.

Türkiye’de tanıtımı yapıldıktan sonra gerek yurt içi, gerek yurt dışı taleplerin patlama yaptığı TOGG böylece tüm dünyanın önde gelen otomotiv firma temsilcilerinin katıldığı CES 2020’de tanıtılmış oldu.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş fuarda bir de konuşma yaptı. Türkiye’nin yerli sanayiide geldiği noktayı aktaran ve bu otomobilin üretiminde de yerli imkanların kullanılacağını hatırlatan Gürcan Karakaş, yabancıların bu otomobili zihinlerinin bir kenarına kazıması için tüm gücünü harcadı.

Otomobilin birçok özelliğinden de bahseden Gürcan Karakaş’ın konuşması esnasında yabancı katılımcıların pür dikkat verilen bilgileri dinledikleri görüldü.

Yabancılar Hayran Kaldı

Gürcan Karakaş tarafından otomobilin tanıtımının yapıldığı brifingden sonra yabancıların TOGG’un olduğu alana büyük bir kafile şeklinde geçtiği ve otomobilin hem dış, hem de iç tasarımını detaylı bir şekilde incelediği görüldü.

Büyük bir ilgi karşısında yabancıların sorularına yetişmekte zorlanan Gürcan Karakaş ilgilden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. CES 2020 fuarında birçok büyük firma tarafından yapılan tanıtımlarda kendisine yer bulan TOGG böylece dünya arenasına da ilk adımını atmış oldu.

Yazar hakkında

Ömer Mercan

Erzurum Atatürk Üniversitesinde Radyo Televizyon bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. İleriye yönelik kendimi geliştirmek ve daha iyi bir deneyim için haber içeriği editörlüğü yapıyorum.

    E-Posta: omermercan@aktueladam.com

Yorum Yap