2019-10-21T09:30:22+03:00
Ana Sayfa Gündem 21 Ekim 2019 46 Görüntüleme

Çocuk Parkında Akıl Almaz Pitbull Vahşeti!

Çocuk parkında gerçekleşen olağanüstü olan ve neredeyse ölümle sonuçlanabilecek bir ihmal yaşandı.

İstanbul Küçükçekmece ilçesinde parka dedesi ile beraber oynamaya gelen 7 yaşındaki Ömer Faruk yeşil 18 Ekim cuma öğle saatlerinde Ayten Demirtaş tarafından gezintiye çıkarılan pitbull cinsi köpek tarafından dehşet bir şekilde saldırıya uğradı. Etrafta bulunan vatandaşların köpeğe taş ve sopalarla saldırması sonucunda Ömer Faruk yeşil derin yaralarla zor kurtuldu.

7 yaşındaki minik çocuğun korku dolu kaçma uğraşları ve çaresizliği çevrede bulunan kameralar tarafından kaydedildi. Olayın şokunu atlatamayan dedesi de ne olup bittiğinin farkında olamadı. 40 yaşlarında Ayten Demirtaş ise büyük bir ihmal göstererek oyun parkı’nda pitbull cinsi köpeğine salması konusunda vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandı.

Köpeği sopalarla uzaklaştırdılar

Oyun parkı etrafında bulunan vatandaşlar Ömer Faruk’un çığlıkları sonucunda olay yerine hızla akın ettiler. Lokman Türe’nin, çocuğun haykırışları sırasında onu köpeğin elinden kurtarması ile hastaneye götürmesi bir oldu. Ömer Faruk Yeşil’e ilk olarak özel bir hastanede müdahale edildikten sonra donanımlı bir hastaneye sevki sağlandı.

Minik çocuğun genel durumu

Pitbull köpek tarafından vahşice bir saldırıya uğrayan Ömer Faruk Yeşil sağ bacağında kırıklarla boğuşurken bir yandan da kuduz olma tehlikesiyle karşı karşıya. Köpeğin sahibinin verdiği yanlış bilgilendirme neticesinde çocuğa yanlış tedavi uygulandığı için birtakım enfeksiyon riski ile karşı karşıya olduklarını söyleyen babası çocuk parklarında pitbull cinsi köpeklerle dolaşılmaması gerektiğini istedi.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.