Ligin geride kalan 8 haftasında 2 galibiyet ve 2 beraberliği bulunan, 4 maçtan ise mağlup ayrılan Denizlispor, milli maçlara verilen aradan hemen önce yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek ile anlaşmıştı. İlk fefa yeni teknik direktörü ile Fenerbahçe karşısına çıkan Denizlispor bu maçtan da mağlup ayrıldı ve ligde 8 puanla 14. sıraya geriledi.

Sezonun başında Galatasaray ve Antalyaspor gibi büyük kulüplere karşı sahadan galibiyetle ayrılan Yukatel Denizlispor taraftarına büyük bir ümit ve özgüven vermişti. Fakat ilk 2 haftada alınan 2 galibiyetten sonra Denizlispor hala yeni bir galibiyet almayı başaramadı. Durum böyle olunca teknik direktör ile de yollarını ayıran Denizlispor yönetimi, Mehmet Özdilek’i takımın başına getirdi.

Maçın Hakemi Yalnış Kararlar Verdi

Mehmet Özdilek, Yukatel Denizlispor’un başında çıktığı ilk maçından sonra bazı açıklamalarda bulundu. Takımda bazı eksikliklerin olduğunu gözlemlediğini söyleyen başarılı teknik adam ileride kadroda revizyona gidilebileceğini söyledi.
Öte yandan Fenerbahçe ile Yukatel Denizlispor arasında oynanan maçla ilgili Denizlispor Başkanı birtakım açıklamalar yaptı.

Maçın hakemi tarafından verilen yanlış kararları eleştiren Denizlispor Başkanı Ali Çetin, bu maçta kendi haklarının açık bir şekilde yenildiğini belirtti. Teknik direktör Mehmet Özdilek de Fenerbahçe’nin ikinci golüne ofsayt bayrağının kaldırılması gerektiğini ve Mustafa Yumlu’ya yapılan hareketin faul olmasına rağmen hakemin düdüğünü çalmadığını belirtti.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap