2019-11-04T20:23:17+03:00
Ana Sayfa Spor 22 Ekim 2019 98 Görüntüleme

Derbi Öncesi Beşiktaş’a Büyük Şok!

Büyük bir azimle Süper lig'de gerçekleşecek olan Galatasaray-Beşiktaş karşılaşması için çalışmalarını sürdürüyor. 

Beşiktaş, geçtiğimiz günlerde 2 oyuncusunun sakatlanması neticesinde büyük bir şok yaşadı. Tüm hazırlıklarını tamamlamak üzere olan takım, 2 tane büyük oyuncusunun sakatlık yaşadığını ve karşılaşmada oynayamayacağını kamuoyu ile paylaştı. geçtiğimiz haftalarda Ankaragücü takımı ile yaptığı müsabakada sakatlanan ve Beşiktaş’a yeni transfer olan Diaby ve Douglas, yapılan muayenelerinin ardından yaklaşık 3 hafta boyunca yeşil sahalarda oynayamayacak. Beşiktaş taraftarları da oyuncuların durumları hakkında oldukça endişeli.

Oyuncuların sakatlanmalarına üzülen takım arkadaşları da onların yerine aratmamak adına Galatasaray maçı öncesi hazırlıklarına büyük bir süratle devam ediyor. Beşiktaş taraftarları da büyük eksikliklere rağmen takımını bu müsabakada yalnız bırakmayacak. Takım motivasyonunu ve başarı isteğini her durumda yüksek tutmak gerektiğini belirten Beşiktaş teknik direktörü, zorlu bir mücadele olacağını fakat bu mücadeleden galip bir şekilde ayrılacaklarını belirtti.

Acıbadem’de tedavileri sürüyor

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden olan iki büyük oyuncusu Diaby ve Douglas, geçtiğimiz günlerde yaşadıkları sakatlık nedeniyle İstanbul Acıbadem hastanesinde tedavilerine başladı. Doktorların yaptığı açıklamada bir oyuncunun ayak bileğinde zorlanma ve diğerinde ise hafif bir yırtılma olduğu yer aldı. Yaklaşık 3 hafta boyunca yeşil sahalarda boy gösteremeyecek olan oyuncular Galatasaray karşılaşmasında takımlarını tribünde destekleyecek. Yaşanılan sakatlığın kısa bir sürede iyileşeceğine inanan oyuncular, sahalara döndüklerinde takımları için mücadeleye kaldıkları yerden devam edeceklerini açıkladılar.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.