Spor

Dorukhan’ın Sakatlanma Sebebi Ortaya Çıktı!

Kısa bir anda gelişen bu büyük olayın nasıl olduğunu o an için ne arkadaşları, ne de Dorukhan anlayamamıştı. Dorukhan’ın ne şekilde sakatlandığı bugün gün yüzüne çıktı. Alınan bilgilere göre maçtan çıkar çıkmaz hastaneye götürülen Dorukhan’ın yanına maç gider gitmez Beşiktaş’lı futbolcu ve yöneticiler akın etti.

Hastaneye giden ilk isimlerden olan Burak Yılmaz’ın olayın nasıl geliştiğini sorması üzerine cevap veren Dorukhan; nasıl olduğunu anlayamadığını fakat Vida ile çarpıştıktan sonra düşerek sakatlandığını düşündüğünü söyledi. Tüm takım arkadaşlarının ziyareti sonrası gözyaşlarını tutamayan Dorukhan sakatlanmasaydı 11 ve 14 Ekim tarihlerinde Türkiye Milli Takımının Arnavautluk ve Fransa maçlarında da forma giymeye en yakın isimlerden biri olacaktı.

Türk Milli Takımı da Dorukhan’ı Unutmadı

Dorukhan’ın bugün ameliyat olması sonrasında adeta ziyaretçi akınına uğrayan hastaneye Türk Milli Takımı teknik heyeti ve futbolcuları da ziyaret için geldi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi Youtube hesabından da paylaşılan ziyaret videosunda önce teknik direktör Şenol Güneş, ardından tüm oyuncuların Dorukhan’ın odasına girerek teker teker geçmiş olsun dileklerini ilettikleri görülüyor. Duygusal anların yaşandığı o anlarda özellikle Emre Belözoğlu’nun genç oyuncuya verdiği destek ve moral göze çarpıyor.

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim. E-Posta: [email protected]

İlgili Kataloglar

Ayrıca Göz Atmalısınız
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün