Spor

Elneny Galatasaray’ın Kıyısından Dönmüş!

Mısırlı önliberonun transfer sezonu içerisinde Galatasaraylı yöneticiler tarafından transfer edilmek istediği, Galatasaray ile masaya dahi oturulduğu, fakat tam transfer gerçekleşmek üzereyken Galatasray kulübünün bi başka oyuncuyla anlaşarak Elneny’i almaktan vazgeçtiği açıklandı.

27 yaşındaki futbolcunun menajeri olan Alaa Nazmy tarafından açıklanan bu bilgiler daha önce herhangi bir yerde açıklanmamıştı. Galatasaray’ın o dönemde kadrosuna katarak Elneny transferinden vazgeçilmesine sebep olan oyuncunun ise Fransız Nzonzi olduğu öğrenildi.

Oyuncu Büyük Kulüplerin Merceğinde

Elneny menajeri Mısırlı oyuncunun geleceğiyle ilgili de bazı bilgiler verdi. Mısırlı oyuncunun 2 aydır Beşiktaş kulübü çatısı altında olduğunu fakat kulüpte yaşanan yönetimsel sıkıntıların kendisi için olumsuz bir durum oluşturduğunu söyleyen menajer Alaa Nazmy, Elneny’nin Ocak ayında Beşiktaş’tan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili net bir bilgi vermedi. Oyuncu ile büyük kulüplerin ilgilendiğini de söyleyen Nazmy, Leicister City, Getafe ve Valencia gibi kulüplerin birçok kez transfer teklifi yaptıklarını belirtti.

Beşiktaş’ın savunmasına takviye yapması amacıyla bu sene Beşiktaş’ın kiraladığı Mısırlı oyuncunun piyasa değeri 6,30 milyon euro olsa da, Beşiktaş’a yaptığı katkıya bakıldığında oyuncunun çokta değerinin bulunmadığı görünüyor. Elneny bu sezon Beşiktaş formasıyla yalnızca 3 maça çıkabildi.

Eylem Çayır

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü Mezunuyum. Uzun yıllardır sosyal medya ve haber sektöründe içerik üretmekteyim. Profesyonel olarak haber editörlüğü yapıyorum.          E-Posta: [email protected]

İlgili Kataloglar

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün