İşletmelerden birinin sahibi olan çift komşu esnaf hakkında oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ev yemekleri yapan ve esnaf komşusuna yaklaşık 3 senedir demediğini bırakmayan çift söylenenlere göre kavgayı hak etti Güvenlik kameralarının tüm olayları kaydettiği kavgada taşlar sopalar sandalyeler havada uçuştu yaşanan bu arbede sonucunda esnaf Sedat Azar ve eşi Cevriye Azar yaralanmış ve daha sonrasında komşularından şikayetçi olmuşlardı.

Karakola taşınan esnaf komşuların kavgası hiç de sanıldığı gibi basit bir mesele görünmüyor. Şikayetçi olan çift komşularının kendilerini oldukça kışkırttığını ve 3 yıldır kendilerine sataştığını söylüyor. Şikayetçi olan çiftinin 26 yaşındaki oğulları ise karakolda verdiği ifade eden komşularının annelerine pazar yerine çağırdığını ve bir sürü tehditvari laflar söylediğini öne sürdü. Annesine karşı yapılan bu çirkin hareketin ardından gözü dönen ve camları kıran oğlu saldırmadan önce bizi çok tahrik ettiler dedi.

Olayın iç yüzü çok farklı

Kavgada yer alan şikayetçi esnaf kavganın nasıl başladığını tek tek anlattı. Ev yemekleri ile uğraşan komşularının kendilerini yaklaşık 3 senedir rahatsız ettiğini ve sürekli olarak bizimle rekabet halinde olduğunu söyledi. En son hareketinde ise benim önüme geçerek pazara gelmem konusunda ricada bulundu. Pazara giden ve karşılığında oldukça büyük saldırılara maruz kalan anne Perihan Karagözler herkes karşı tarafı haklı görüyor fakat olay göründüğünden çok farklı sözlerini kullandı.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap