Spor

Fenerbahçe Başkanı da Kampa Katıldı!

Fenerbahçe Başkanı da Kampa Katıldı!

Dün sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlayan Fenerbahçeli futbolcular ilk olarak alanda düz koşu yaparak ufak bir ter attılar.

Vücutları hareket etmeye alıştıktan sonra ise oyuncular önce istasyon çalışması yaptı, sonrasında da top kapma oyunu oynadı. Basın mensuplarının dışarıya çıkarıldığı andan itibaren ise Fenerbahçe takımı oyuncularının Ersun yanal yönetiminde taktik çalışması yaptığı öğrenildi.

Fenerbahçe’nin bu rutin antrenmanını izlemek için İstanbul’dan Antalya’ya hareket eden Başkan Ali Koç hem taraftarların gönlünü aldı, hem de oyunculara moral depolayarak performanslarına katkıda bulundu. Bu sezon ligi oldukça önemseyen Fenerbahçe son maçlarda da puan kaybı yaşamayarak puanını 31’e yükseltmiş ve 4. sıraya çıkmıştı.

Şampiyonluk parolası ile çıkılacak olan ikinci yarıda Fenerbahçeli futbolcuların daha uzun sürede sahada kalabilmesi için güç antrenmanlarının da yapıldığı öğrenildi.

Teknik Heyette Başkana Eşlik Etti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Fenerbahçe antrenmanını izlediği sırada yanında Fenerbahçe’nin kurmaylarının da yer alması dikkat çekti. Antrenmanı izlerken bir yandan da Volkan Ballı ile samimi görüşme gerçekleştiren Ali Koç Fenerbahçe’nin önümüzdeki birkaç yıl içinde hiç olmadığı kadar daha iyi yerlerde olacağını açıklandı. Ali Koç’un antrenman esnasında bir hayli neşeli olduğu gözlerden kaçmadı.

Yazar hakkında

Ömer Mercan

Erzurum Atatürk Üniversitesinde Radyo Televizyon bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. İleriye yönelik kendimi geliştirmek ve daha iyi bir deneyim için haber içeriği editörlüğü yapıyorum.

    E-Posta: omermercan@aktueladam.com

Yorum Yap