Ukrayna basını tarafından servis edilen haberde Fenerbahçe devre arasında bu oyuncuyu kadrosuna katmak için büyük çaba gösteriyor. Son olarak Dinamo Kiev’in maçında Fenerbahçe kulübünün gözlemcilerinin bulunduğuna yer verilen haberde, bu oyuncuyla ilgili gözlemcilerin olumlu görüşler içeren bir rapor hazırlayarak teknik ekibe sundukları da yer aldı.

Fenerbahçe’nin sol bekinde güvendiği isim Hasan Ali Kaldırım’ın uzun süreli sakatlığı sonrasında bu mevkiye arayışa giren Fenerbahçe sezon başlamadan önce de Aleksander Kolarov ile görüşmüş fakat transferi bitirememişti. Bu sebeple kariyeri boyunca sağ bekte görev alan Nabil Dirar mecburiyetten uzun süredir sol bekte görev alıyor ve zaman zaman bu bölgeden Fenerbahçe kalesinde tehlike görüyor.

Gol Yükünü Taşıyor

Fenerbahçe’nin ilgilendiği iddaa edilen 20 yaşındaki Ukraynalı genç oyuncu bu sene ortaya koyduğu performansıyla da göz dolduruyor. Bu sene Dimano Kiev formasıyla çıktı 14 maçta 1 gol ve 5 asistin altına imza atan başarılı oyuncu sol bek mevkiinde görev yapmasına rağmen takımının gol yükünün önemli bir bölümünü sırtında taşıyor. Önümüzdeki günlerde transferle ilgili net bir açıklama yapılması bekleniyor.

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap