2019-12-06T23:24:30+03:00
Ana Sayfa Spor 21 Ekim 2019 52 Görüntüleme

Fenerbahçe Voleybol Takımı Antrenörü Kupayı Gördü!

Milli takım teknik direktörlüğünü üstlenen aynı zamanda Fenerbahçe kadın voleybol takımı teknik direktörlüğü görevini de yapan Zoran Terzic, önümüzdeki dönemde kupa kaldıracağını garanti olarak gördü.

Bir ya da daha fazla kupa isteğinde bulunan teknik direktör takımı ile beraber uzun bir çalışma içerisinde olduğunu ve bu çalışmaları bir başarı ile taçlandıracaklarını söyledi. Kadın voleybol takımı ile koordineli çalışmalar yürüten başarılı teknik direktör şimdiye kadar Türkiye voleybol camiası adına birçok başarıya imza attı.

Bu başarısının altında disiplinli çalışması ve oyuncularıyla kuvvetli diyaloğu yer almakta. Sıkı bir hazırlık dönemi içerisinde olan ve Bu sezon da değişik başarılara imza atma konusunda kararlı bulunan Fenerbahçe kadın voleybol takımı ekibi, başarı hırsıyla çalışmalarına devam ediyor.

Eda Erdem Dündar, Zoran Terzic ile ilginç bir diyaloğa girdi

Türkiye voleybol milli takımı oyuncularından olan Eda Erdem Dündar Fenerbahçe kadın voleybol takımı teknik direktörü Zoran Terzic ile çok ilginç bir diyaloğa imza attı. bundan kısa bir süre önce Türkiye voleybol milli takımı için kıyasıya mücadele veren Eda Erdem Dündar teknik direktörüne öfkeli bir konuşma yaparak bunu mizahi bir tarzda dile getirdi.

Teknik direktör Terzic ise Eda Erdem Dündar oyuncusunun çok profesyonel bir çalışma sergilediğini ve Türkiye voleybol milli takımı için efsane oyunculardan olduğunu belirtti.

Etiketler:

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Aktueladam.com Özgün ve kaliteli basın ilkesini benimsemiş olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Yazılı ve görsel olan haberlerden derlenmiş içeriklerin bütünü telif hakları ile birlikte aktueladam.com’a aittir.

Yayınlanan her türlü içerik, materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır.

İzin alınmadan haberlerin kopyalanması aynı zamanda alıntılanması yasaktır.