Gündem

Gaziosmanpaşa’da Kadına Şiddet Olayı Yaşandı!

Gaziosmanpaşa’da Kadına Şiddet Olayı Yaşandı!

Gaziosmanpaşa’nın bir ara sokağında çekilen amatör kamera görüntülerine yansıyan olayda dengesini kaybetmiş bir şahsın bir kadına elinde sopayla feci bir şekilde saldırdığı görülüyor.

Sürekli birşeylere bağırıp çağıran adama dert anlatmaya çalışan kadını bir türlü dinlemeyen adam defalarca sopa darbesiyle vurduğu kadını yere düşürüyor. Sonrasında yerdeyken de kadına vuran şahsın bir süre talihsiz kadını yerde sürüklediği de görülüyor.

Görüntülerde darp edilen kadın adamı karakola gitmekle tehdit ediyor fakat şahıs buna da aldırış etmiyor. Kadına “İstersen polisi çağır, gelip beni alsınlar” diye bağıran saldırgan adamın kendisini yatıştırmaya gelen birkaç kişiyi de elinde sopayla tehdit ettiği görülüyor. Darp eden şahsın kadına defalarca onu öldüreceği ve bir daha yanına gelmemesi şeklinde bağırmaları da kamera kayıtlarında yer alıyor.

Şahıs Hemen Göz Altına Alındı

Edinilen bilgilere göre bu görüntüler bundan yaklaşık 10 gün önce çekilmiş ve yeni medyaya servis edilmiş. Geçen bu süre içerisinde darp gören kadının adamı savcılığa şikayet ettiği ve şahsın gözaltına alındığı öğrenildi. Kadının iddiasına göre şahıs zaman zaman uyuşturucu kullanıyor ve bu şekilde agresifleşiyor.

Savcılık tarafından şahsın ifadesinin alındığı ve sonrasında adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı da belirtildi. Adam tarafından darp edilen kadının, şahsın oğluyla bir ilişkisi olduğu ve adamın bu ilişkiyi onaylamadığı için kadını sokak ortasında dövdüğü bildirildi.

Yazar hakkında

Sacid Alpata

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde Araştırma görevlisiyim. Derslerden kalan vakitlerde haber yazmaktayım. Profesyonel olarak burada içerik üretiyorum.

E-Posta: sacidalpata@aktueladam.com

Yorum Yap