Gündem

Genç Çiftten Kan Donduran Açıklama!

Genç Çiftten Kan Donduran Açıklama!

2 yıl önce evlenen Aytaç Durak ve Özden Durak çifti sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle evlerinin yatak odasında başlarından vurulmuş halde ölü bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri derhal sağlık ekiplerine haber vererek ambulansın gelmesini sağladılar. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç çiftin öldüğünü bildirdi. Genç çiftin cesetleri ileri inceleme yapılması üzere adli tıp kurumuna sevk edildi.

Çiftin komşuları büyük bir şaşkınlık yaşarken bu olayın nasıl gerçekleştiği hakkında en ufak bir tahminde bulunamadı. Komşularından herhangi bir şikayeti bulunmayan Aytaç Durak ve Özden Durak çiftinin neden böyle bir şekilde intihar ettiklerine henüz kimse anlam veremedi. 2 yıl önce evlenen genç çift arkalarında ilginç bir not bıraktı.

Polis İnceleme Yaparken Not Buldu

Aytaç Durak önce ateşli bir silah yardımıyla eşini başından vurarak öldürdü. Daha sonra silahı kendi başına doğrultarak canına kıydı. Olayın yaşandığı günün sabahında Durak, avukatını arayarak eşini öldürdüğünü, daha sonra kendisini de öldüreceğini ve bu konu hakkında acilen polise bilgi vermesi gerektiğini söyledi.

Akıl almaz bir şekilde gerçekleşen bu acı ölümün sonucunda polis ekipleri evde inceleme yaparken bir not buldu. Bu notta intihar kararının beraber alındığı yazıyordu. Yani çok ilginç bir şekilde genç çift birlikte ölmeyi tercih etti. Olaydan sonra bölgeye intikal eden polis ekipleri silahı Aytaç durak üzerinde bularak inceleme başlattı. İnanılmaz cinayetin sonucu adli tıp raporundan sonra belli olacak.

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com