Gratis Katalog

Gratis 6 Temmuz 2 Ağustos 2018 İndirim Kataloğu

Yaz mevsiminin gelmesi ile muhteşem indirimlerin olduğu Gratis 6 Temmuz 2 Ağustos 2018 İndirim Kataloğu yayınlandı.

Günümüzde kişisel bakıma verilen önem çok fazla ama baktığımız zaman kişisel bakım ürünleri çok pahalı gratis market aylık olarak yayınladığı indirim kataloglarında bizlere uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri getirtiyor. Nerdeyse her her yerde şubesi olan gratis market kişisel bakım ürünlerinde mükemmel indirimler yer alıyor.

Gratis 6 Temmuz 2 Ağustos 2018 İndirim Kataloğuna göz attığımızda 2si bir arada hem bronzluk hemde koruma sağlayan nivea’nın güneş kremleri %30 indirimle satışa sunulacak. Gratis karta ile 10 tl’lik alışverişe bir çok üründe %50’ye varan indirimler de var. Gratis temmuz 2018 indirim kataloğunda ipana markasının da harika bir fırsatı yer alıyor. 3d white terapi diş macunu 24,90 tl yerine 22,90 tl’ye satılacak. memnun kalmazsanız paranızın tamıtamına 2 katı iade yapacak. Oral b diş macunu kampanyasında ise 2 haftada diş eti sağlığını iyileştirir garatisini de veriyor. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki Gratis 6 Temmuz 2 Ağustos 2018 İndirim Kataloğunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz

[alert-warning]Broşürler arasında ilerlemek için resimler üzerine tıklayınız. [/alert-warning]


Gratis 6 Temmuz 2 Ağustos 2018 İndirim Kataloğu 1

Yazar hakkında

Orhan Aydın

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesini okudum. Dijital Reklam ve Pazarlama üzerine bağlı olduğum şirketin editörlük bölümünde çalışıyorum. Haber siteleri için içerik üretmekteyim.

E-Posta: orhanaydin@aktueladam.com