Hakkımızda

aktueladam.com, ilkeli ve kendisine özgün yayıncılık ile birlikte basın/medya sektöründe bulunan haber&içerik gibi her türlü haber değeri taşıyan içeriklerin son kullanıcılara en kısa zaman içerisinde ulaştırılması aynı zamanda tarafsız ve tam doğru haberleri bulunduran bir haber sitesidir.

Misyonumuz

Tüm zamanlarda haberlerin tarafsız olarak yayınlanması ve çift taraflı ayrımcılık yapılmaksızın son kullanıcılara ulaştırılması asıl öncelikler arasında yer bulunmaktadır.

Bir basın metni veya haberde herhangi bir taraf çatışması halinde  birden fazla taraf bulunuyorsa aktueladam.com bu durumu ayırt eder ardından içeriği tarafsız bir şekilde yayınlar.

Reklam olarak ve ilgi çekmek amaçlı olan hiçbir haber aktueladam.com’da yer almamakta olup, sadece tam bağımsız, özgün, yerel ve ulusal gazetecilik ile bağdaşan haberlere yer verilecektir.

Gündeme dair aynı zamanda son dakika haberlerinin en kısa zaman zarfında yayınlanması birinci önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Gündemde ve ulusal haberlerde takip edilen ve dikkat çeken bir internet haber platfromu var etmek.

Çok fazla güven sağlayarak, herhangi bir taraf olmadan herkesin ”aktueladam.com” paylaştı ise doğrudur” dediği bir web haber sitesi olmak.

Son olarak ekip ortamında çalışmaları tarafsız ve eksiksiz aktarmanın huzurunu yaşamak ortak vizyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Başta Türkiye olmak üzere, yerel bölgelerde ve dünyada dikkat çeken bir haber platformu olmak.

Sitemizde %100 doğru olan ve kesintisiz 7/24 erişim sağlanan büyük bir haber platformu ve arşivi olmak.

Uzun vadeye baktığınızda Türkiye’de en çok okunan ve güvenilen haber sitelerinin arasında olmak hedeflerimizdendir.