Vatandaşların uzun süredir beklediği ürünlerin olacağı Hakmar 11 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu yayınlandı.

Hakmar mağazalarının indirimleri bu hafta müşterileri hoşnut edecek seviyede yer alıyor. Tükenmeyen indirim sezonu ile karşımıza çıkan hakmar aktüel ürünler kampanya boyutları ile müşterileri sevindirecek. Özel olarak hazırlanan hakmar aktüel bültenleri vatandaşların hangi ürüne ihtiyacı var ise o düzeyde gerçekleşmektedir. Cazip fiyatlar ile özel indirimli ürünlere sahip olmak isteyen bu hafta yine en yakın hakmar mağazalarına uğramalılar. Peki ama bu kadar adından söz ettiren Hakmar 11 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunda bizleri neler bekliyor? hakmarda bu hafta indirimli ürünler arasında neler olacak? geçtiğimiz hafta ki ürünler gibi kaliteli ürünler gelecek mi? 11 temmuz perşembe günü başlayan halk indirimleri ne zamana kadar geçerli olacak?

Kaliteli dünyaca ünlü markaların indirim gününde bir araya geldiği mağaza ürünleri vatandaşlara indirimli günlerde fiyatları düşürülerek satılıyor. İndirim denildiğinde akla ilk gelen mağazalardan biri olan hakmarda bu hafta ailenizden herkese bu hafta özel bir ürün olacak. Özellikle ev hanımları için harika kampanyalar bulunmaktadır.

Hakmar 11 Temmuz 2019 Fiyat Listesi

Türkiye de geniş müşteri kitlesi olan mağaza ülkenin dört bir yanında şubeler açmaya ve daha fazla vatandaşa indirim götürmeye uğraşmaktadır. Fiyatları ile devamlı müşterilerin haklarını koruyan ve onlara özel indirimler sunan market sadık müşteri kitlesine sahiptir. İndirimler özellikle sosyal medya üzerinden takip edilir.

Böylece sizle için detaylı olarak hazırlanan 11 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğunun sonuna geldik. Haftaya güncel kampanyaların olacağı Hakmar 18 Temmuz 2019 Aktüel Kataloğu incelemesinde görüşmek üzere…

[alert-success]Broşürler Arasında İlerlemek İçin Resimlerin Üzerine Tıklayınız.[/alert-success]

hakmar 11 temmuz 2019 philips buharlı ütü

Yazar hakkında

Aktüel Adam

Yorum Yap